7m

7m

hyundai

Burak'ın Ajax iddiaları doğru mu?

Trabzonspor’un genel sekreteri Hasan Yener, Hollanda basının Burak Yılmaz’la ilgili ortaya attığı iddiaları ciddiye almadıklarını söyledi.Hollanda basını Burak’ın gelecek sezon için Ajax’la anlaştığını, satış bedeli için Trabzonspor’a 7.5 milyon avronun ö

Spor 19.01.2012, 13:40
Burak'ın Ajax iddiaları doğru mu?

Trabzonspor’un genel sekreteri Hasan Yener, Hollanda basının Burak Yılmaz’la ilgili ortaya attığı iddiaları ciddiye almadıklarını söyledi.

Hollanda basını Burak’ın gelecek sezon için Ajax’la anlaştığını, satış bedeli için Trabzonspor’a 7.5 milyon avronun ödeneceğini iddia etti.

GERÇEKTEN BÖYLE BİR ŞEY OLSAYDI, BURAK BİZE SÖYLERDİ
Yener, “Bize böyle bir bilgi gelmedi. Burak delikanlı çocuktur. Gerçekten böyle bir şey olsaydı, bize söylerdi., bizden hiçbir şeyi saklanmaz” dedi.

ARTIK BUNLARLA İLGİLENMİYORUZ

Takımın iyiye gittiği dönemlerde bu tür iddiaların gündeme getirildiğini ifade eden genel sekreter Yener, “Biz bunlara alıştık artık, böyle iddialar gündeme getiriliyor; amacını anlamak zor değil. Ciddiye almıyoruz. Yazılabilir, üzerine yorumlar da yapılabilir, biz ilgilenmiyoruz ve sadece maçlarımıza konsantre oluyoruz” diye konuştu.

Devamı sayfa 2'de

[PAGE]


FİKRET YILMAZ: "HİÇBİR BİLGİM YOK"
Burak'ın babası teknik direktör Fikret Yılmaz, konuyu basından takip ettiğini ve bu konuları Burak'la konuşmadığını belirterek, "Gerçek nedir bilmiyorum. Böyle bir teklif var mı yok mu? Burak'la bunları konuşmuyoruz. Oğlum şu anda sadece maçlarına konsantre oldu" dedi.

BURAK İÇİN ANLAŞMA YOK, AMA TEKLİF ÇOK; SEZON SONUNDA AVRUPA'YA GİTME OLASILIĞILI YÜKSEK
Burak'ın bağlı bulunduğu menajerlik şirketinin yetkilileri ise, "Ortada bir anlaşma yok. Ancak Ajax Burak'ı istiyor. Sadece Ajax değil, Avrupa'nın önde gelen liglerinden, İspanya, İngiltere, İtalya ve diğerlerinden Burak'a çok sayıda talip var. Bu kulüpler sezon sonunda resmi tekliflerini verecekler.

Hiddink'in de Burak'la ilgili olumlu raporları vardı; Ajax bu nedenle Burak'ı almak konusunda çok daha istekli davranıyor. Burak, büyük olasılıkla, Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda sezon sonunda Avrupa'ya gider" dedi.


Yorumlar (22)
fbkümeye 10 yıl önce
messinin nasıl barca ya vefa borcu varsa burakında TRABZONA vefa borcu var şuan hatırlamıyorum ama TRABZONSPOR dergisinin bir sayısında burakın ben futbolu bırakıcaktım babama sordum bana sabret dediği açıklamaları var bence gitmeyi kafasının bir ucuna yerleştirdiğinde o ayki TRABZONSPOR dergesindeki burakın açıklamalarını göstermek lazım birazcık duygusal :D
AHMET 10 yıl önce
7.5 milyom cok cok komik. Burak en az 20 milyon EURO...
sekbal 10 yıl önce
nasıl yöneticisiniz belli değil selçuk ve egemeni resmen tutamadınız şimdi de burak 5 milton euro getirirse gider diye bir anlaşma yapmışsınız ki adam bedavaya gidecek nerdeyse avrupa akımları burak için zaten kafadan en az 10 vermeye razı onurla da bir anlaşma imzalayamadınız alanzinho bu sene sözleşmesi bitiyor bu kafayala tsa yöneticilik yapıyorsunuz ya yazıklar olsun
SERTO 10 yıl önce
15 milyon euro bize yıllık 3 milyon eurodan buraga 5 yıllık sözleşme yapsınlar ok seve seve ok...ama 5 milyon euro bize 1.5 milyon euro buraga verirseler verenin de gidenin de taaaaaaaa
omrylmz 10 yıl önce
butur asparagas haberlere inanaları kaileye alanlarıda anlamıyorum burak gidecek olsa bıle ingiltere veya ispanya liglerinden kalıtelı ustduzey bir takıma gıder asla ve aslada kulubunden habersiz hiç bir iş yapmaz hasan senerinde soyledıgı gıbı burak delıkanlı cocuktur lütfen kimse butur saçma haberlere aldanmasın
k.alemdar 10 yıl önce
burakmazuk burakum.
Alipapa 10 yıl önce
Bazı gazetelerde,Ajax ın ,Burak için Ts ye 7,5 milyon euro vereceği yazıyor.Ardanın 12 milyon euro ettiği bir piyasada oynadığı 17 maçta 21 gol atan Burak için en az iki katı yani 24 milyon euro dan aşağı Ts Burakın tek bacağını bile satmaz.
k.alemdar 10 yıl önce
burak yilmaz in sözlesmesine iyilestirme yapip ömür boyu baglamaniz gerekir trabzona, burak tan iyisi gelirmi gelmezmi tartisilir, elinde burak varken daha iyisini aliriz mantigi bence yanlis olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@