Burak Yılmaz 20 Milyon Euro

Burak Yılmaz'ın 2015'e kadar uzattığı sözleşmedeki "5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesindeki rakam 20 milyon euro'ya çıkarılacak.Trabzonspor, son yılların en önemli ekonomik hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Bu sezon attığı 25 golle ligi kasıp kavuran v

Spor 07.02.2012, 09:19
Burak Yılmaz 20 Milyon Euro

Burak Yılmaz'ın 2015'e kadar uzattığı sözleşmedeki "5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesindeki rakam 20 milyon euro'ya çıkarılacak.

Trabzonspor, son yılların en önemli ekonomik hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Bu sezon attığı 25 golle ligi kasıp kavuran ve Avrupa futbolunun da gündeminde kendine yer bulan Burak Yılmaz için önümüzdeki günlerde dev bir adım atılacak. Yıldız futbolcunun, geçen temmuz ayında 2015'e kadar uzattığı sözleşmedeki "5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesinde değişiklik yapılacağı öğrenildi. Dünya devlerinin yakın takibinde olan Burak ile masaya oturacak olan yönetim, bu maddedeki rakamı 20 milyon euro ile değiştirmeyi planlıyor.

SOW İLE KIYASLANDI

Trabzonspor'u harekete geçiren olay ise Fenerbahçe'nin Moussa Sow transferi oldu. Kariyerinde sadece geçtiğimiz sezon 20 gol barajını aşan Sow için 10 milyon euro bonservis bedeli ödendiğini gören bordo-mavili yönetim, Türk Milli Takımı'nın da forveti olan Burak'ın değerini 20 milyon euro olarak belirledi. "Beni Burak Yılmaz yapan Trabzonspor'dur" diyen yıldız futbolcunun yeni eklenecek maddeye olumlu baktığı dile getirilirken, imzanın lig bitmeden atılacağı öğrenildi.

Yorumlar (22)
dtbay 9 yıl önce
burakta delidir ya kabul eder hemen,burak artık sezon sonu yolcudur,trabzonu silmiş aklından kimse boşa heveslenmesin.
dördüncücemre 9 yıl önce
Siz Burak'ı bırakın da önce kaleci Onur'la mukavele yapın. geçen yıl Selçuk ve Egemeni elinden bedava kaçıran yönetim siz değilmisiniz. Şimdi Onur daha sonra da Burak aynı tas aynı hamam. Takım içi dengelermiş, Siz onu benim külahıma anlatın Adrian diye bir oyuncu aldınız kaç para verdiniz hangi dengeden bahsediyorsunuz. Dengelere bakılacaksa takıma verdiği katkıdan başlayın...ANLAYANA
arslaninanç 9 yıl önce
TRABZONSPOR lu olarak ifadem şöyle etmez...
pazarlı ama ts li 9 yıl önce
Evet yönetim bu noktada sorumlu. Burak üstüne düşeni fazlasıyla yaptı sıra şimdi yönetime düşüyor.Burak ne diyor beni ben yapan trabzon spordur asla ihanet etmem derken ne kadar delikanlı olduğunu her defasında söylemleri ve eylemleriyle gösterdi şimdi sıra yönetimde bu adamada hakkını verin hem siz kazanın hem burağı kazanın bir taşla iki kuş ...bize yakışanı yapın.
muzyy 9 yıl önce
allah aşkına sadece rakip defansın arkasına atılan topların haricinde kaç golü var kaç tane kafa golü var.ileride pres yapmaz kaptırdığı topun peşinden koşmaz,rakip oyuncuların iki üç tanesini çalımlayıp gol atamaz sonra 20 milyon euro kim alır allah aşkına makul bir rakam isteyinde eğer alıcısıda varsa gönderin.tam donanımlı bir santrafor alın.
alper ağa 9 yıl önce
kel alex 5 milyon ediyorsa burak yılmaz 35 milyon eder
şafak 9 yıl önce
Çok güzel bir düzen var TS'de. Şenol Hoca yetiştirir, yönetim üç büyüklere bedava uçurur. Tabi görünüşte bedava, Çünkü geçen yılın şampiyon kadrosu bir haftada yağmalandı. Buraklar, Onurlar kolay yetişmiyor. Lütfen sahip çıkalım, kaybetmeyelim.
Ofli Adem 9 yıl önce
Bence Burak TRABZONSPORu kafada bitirmiştir. Hele Avrupadan teklif gelmesi halinde gitmeyeceğini düşünmek iyimserlik olur. Yönetimin sözleşmesine "5 milyon euroya serbest kalır" gibi bir maddeyi szöleşmeye koymasını akılla izah etmek mümkün değil. Sene sonunda siz burakı tutabilirseniz büyük adamsınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@