Burak özür diledi!

Trabzonspor'dan olaylı bir şekilde ayrılaraak Galatasaray'a giden Burak Yılmaz, Trabzonspor - Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuştu. Trabzonspor camiasının kendisine gösterdiği tepkiden duyduğu rahatsızlığı dile getiren Bu

Burak özür diledi!

Trabzonspor'dan olaylı bir şekilde ayrılaraak Galatasaray'a giden Burak Yılmaz, Trabzonspor - Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuştu. Trabzonspor camiasının kendisine gösterdiği tepkiden duyduğu rahatsızlığı dile getiren Burak, "Benim bu kulübe, Trabzonspor taraftarının efsane dediği isimlerden daha fazla emeğim geçmiştir" ifadelerini kullanmıştı.

Yaptığı bu açıklamaların ardından Trabzonspor'un efsane futbolcularıdan ve yönetimdeki bazı isimlerden büyük tepki gören Burak Yılmaz, hakkında yapılan açıklamalara bir cevap daha verdi. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan maçın ardından yaptığı açıklamalardan dolayı pişmanlık duyduğunu ifade eden Burak Yılmaz, maçın adrenalini ile bu tarz bir açıklama yaptığını dile getirdi.

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra gelen tepkilere çok üzüldüğünü belirten Burak, "Sevdiğimiz, değer verdiğim Trabzonsporlu insanlardan tepki almam beni çok üzdü. Trabzon'da oynanan maçın ardından yaptığım açıklamada da üzüntümü dile getirmek istedim ve Trabzonspor'a uzun bir süre önemli katkılar sağladığımı söyledim. Ancak yine de maçtan sonra yaptığım açıklamalardan dolayı özür diliyorum, onlardan öüzr diliyorum. Aslında orada söylemek istediğim benim Trabzonspor için neler yaptığımı anlatmaktı ancak konu farklı yerlere çekildi" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
burakhan tanrıverdi
burakhan tanrıverdi - 7 yıl Önce

verdiğin hizmet 1,5 sene,çokmu uzun.bence artık burak ts hakkında hiç konusmasın

CEMAL ÇAKAL
CEMAL ÇAKAL - 7 yıl Önce

burak trabzonspor'a çok şey katmış.bak sen neymişsin niye fenere bjk ye eskişehire bişey katmadın diye sorarlar insana.aklı kesse ve bencil bir insan olmasa şunu söylerdi trabzonspor bana çok şey kattı. ama bencilliğinden diyemiyor.fakat hata biz taraftarda kişiye gereğinden fazla değer verirsen kendi değerini kaybedersin.

Burak YILMAZ
Burak YILMAZ - 7 yıl Önce

ben anlamıyorum burak neden ts de kalsın ki.adam trabzonlu değil kendine göre futbol hayatı var.musluk akarken dolduracak tabi.ayrıca futbol hayatının sonuna kadar burda kalsa ne olacak.yaşı ilerlediğinde ts ona sahip çıkacak mı hayır.ben 25 yaşındayım iki tane ts efsanesi gördüm hami ve fatih.ikisini de son dönemlerinde kulube almadılar.sen kendi evladına sahip çık önce sora diğerlerini yargıla.ayrıca sadri başkan oyuncular takımdan ayrıldıktan sora arkalarından böyle laflar etmek senin karakterine yakışır belik ama ts başkanına yakışmaz.gökdeniz olayı da aynı olmuştu

Muhammed (Balıkesirli)
Muhammed (Balıkesirli) - 7 yıl Önce

Kardeşim siz bu adamı niye takıyorsunuz. Adam adam değil ki haber yapılacak kadar. Bunu biz büyüttük böyle haber yapılarak, Maçta şişe torpil atılarak dahada büyür bu bebe. Boş verin onur gibi adamlar almalıyız... Hem adam gitmiş . Ha Avrupa ya gitmiş ha Galatasaray'a. Ne fark edecek...

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Böyle bir açıklama yapman çok talihsiz bir olay.Özür dlemen de erdemliliktir.Bu yapmış olduğun konuşmayı hiçbir kulübe hiçbir futbolcu yapamaz.Bu sözü söylemek düşünmeden konuşmaktır.

Bu hatanı cahilliğine veriyoruz.Profosyonelce ve seviyeli hareket et ve Trabzonluların da sevgisini kazan.

ADAM
ADAM - 7 yıl Önce

Neden hep giden futbolcular suçlu da yönetim,teknik kadro veya taraftar temiz. Şampiyon takım da Selçuk hariç hiç kimse isteyerek gitmedi. Ama ne hikmetse takımın tüm yıldızları gitti.egemen, umut, JAJA , engin ve en son da Burak.peki tüm kabahat bunlar da mı yoksa bunları tutamayan yönetimde mi.siz böyle sövdükçe onur ,olcan ve korkak Şenol hoca şans verirse emre de biz gittiğimiz de arkamızda emeklerimizi düşünmeden sövecekler diye erke den gidecekler.artık gidene kin bağlamyı bırakın,gönderenleri biraz sorgulayın.

İNANÇ ARSLAN
İNANÇ ARSLAN - 7 yıl Önce

Selçuk Burak Umut Ceyhun sizler adam olamazsınız...Burak ve umut sizler Avrupa için yalvarıyordunuz meğer Türkiyenin avrupası diye kandırdınız...Adam olamazsınız..

ozgur aydın
ozgur aydın - 7 yıl Önce

foto güzel olmuş bilerek hazırlayana teşekkür ederiz trabzonsporun önünde egiliyor


SIRADAKİ HABER

banner441