banner556

Burak özür diledi!

Trabzonspor'dan olaylı bir şekilde ayrılaraak Galatasaray'a giden Burak Yılmaz, Trabzonspor - Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuştu. Trabzonspor camiasının kendisine gösterdiği tepkiden duyduğu rahatsızlığı dile getiren Bu

Spor 05.01.2013, 11:11
Burak özür diledi!

Trabzonspor'dan olaylı bir şekilde ayrılaraak Galatasaray'a giden Burak Yılmaz, Trabzonspor - Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamalar ile gündeme oturmuştu. Trabzonspor camiasının kendisine gösterdiği tepkiden duyduğu rahatsızlığı dile getiren Burak, "Benim bu kulübe, Trabzonspor taraftarının efsane dediği isimlerden daha fazla emeğim geçmiştir" ifadelerini kullanmıştı.

Yaptığı bu açıklamaların ardından Trabzonspor'un efsane futbolcularıdan ve yönetimdeki bazı isimlerden büyük tepki gören Burak Yılmaz, hakkında yapılan açıklamalara bir cevap daha verdi. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan maçın ardından yaptığı açıklamalardan dolayı pişmanlık duyduğunu ifade eden Burak Yılmaz, maçın adrenalini ile bu tarz bir açıklama yaptığını dile getirdi.

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra gelen tepkilere çok üzüldüğünü belirten Burak, "Sevdiğimiz, değer verdiğim Trabzonsporlu insanlardan tepki almam beni çok üzdü. Trabzon'da oynanan maçın ardından yaptığım açıklamada da üzüntümü dile getirmek istedim ve Trabzonspor'a uzun bir süre önemli katkılar sağladığımı söyledim. Ancak yine de maçtan sonra yaptığım açıklamalardan dolayı özür diliyorum, onlardan öüzr diliyorum. Aslında orada söylemek istediğim benim Trabzonspor için neler yaptığımı anlatmaktı ancak konu farklı yerlere çekildi" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
verdiğin hizmet 1,5 sene,çokmu uzun.bence artık burak ts hakkında hiç konusmasın
Burak YILMAZ 8 yıl önce
ben anlamıyorum burak neden ts de kalsın ki.adam trabzonlu değil kendine göre futbol hayatı var.musluk akarken dolduracak tabi.ayrıca futbol hayatının sonuna kadar burda kalsa ne olacak.yaşı ilerlediğinde ts ona sahip çıkacak mı hayır.ben 25 yaşındayım iki tane ts efsanesi gördüm hami ve fatih.ikisini de son dönemlerinde kulube almadılar.sen kendi evladına sahip çık önce sora diğerlerini yargıla.ayrıca sadri başkan oyuncular takımdan ayrıldıktan sora arkalarından böyle laflar etmek senin karakterine yakışır belik ama ts başkanına yakışmaz.gökdeniz olayı da aynı olmuştu
Muhammed (Balıkesirli) 8 yıl önce
Kardeşim siz bu adamı niye takıyorsunuz. Adam adam değil ki haber yapılacak kadar. Bunu biz büyüttük böyle haber yapılarak, Maçta şişe torpil atılarak dahada büyür bu bebe. Boş verin onur gibi adamlar almalıyız... Hem adam gitmiş . Ha Avrupa ya gitmiş ha Galatasaray'a. Ne fark edecek...
adil türk 8 yıl önce
Böyle bir açıklama yapman çok talihsiz bir olay.Özür dlemen de erdemliliktir.Bu yapmış olduğun konuşmayı hiçbir kulübe hiçbir futbolcu yapamaz.Bu sözü söylemek düşünmeden konuşmaktır.

Bu hatanı cahilliğine veriyoruz.Profosyonelce ve seviyeli hareket et ve Trabzonluların da sevgisini kazan.
ADAM 8 yıl önce
Neden hep giden futbolcular suçlu da yönetim,teknik kadro veya taraftar temiz. Şampiyon takım da Selçuk hariç hiç kimse isteyerek gitmedi. Ama ne hikmetse takımın tüm yıldızları gitti.egemen, umut, JAJA , engin ve en son da Burak.peki tüm kabahat bunlar da mı yoksa bunları tutamayan yönetimde mi.siz böyle sövdükçe onur ,olcan ve korkak Şenol hoca şans verirse emre de biz gittiğimiz de arkamızda emeklerimizi düşünmeden sövecekler diye erke den gidecekler.artık gidene kin bağlamyı bırakın,gönderenleri biraz sorgulayın.
İNANÇ ARSLAN 8 yıl önce
Selçuk Burak Umut Ceyhun sizler adam olamazsınız...Burak ve umut sizler Avrupa için yalvarıyordunuz meğer Türkiyenin avrupası diye kandırdınız...Adam olamazsınız..
ozgur aydın 8 yıl önce
foto güzel olmuş bilerek hazırlayana teşekkür ederiz trabzonsporun önünde egiliyor
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
umuta laf ederseniz çarpılırsınız,umutun bu takımdan gitmesine sebep taraftardır,ayrıca avrupaya gitmiştir.avrupaya gittikten sonrada neyaptığı ts yi bağlamaz,bazı oyuncular vardır taçsız kral derler,umutta öyle bir oyuncu,hersene 14-15 gol ortalamsı ile oynayan bu ülkede az oyuncu vardır,açın bakın umutun istatistiklerine,umut hersene kaç gol atmıs ve kaç maçta oynamış.alex ile çekişiyordu enson.bu sene alex olsaydı turkıyede onuda geçerdi,yazıklar olsun diyorum onun bu takımdan gitmesine sebep olan taraftar zihniyetine.aynı kafalar şimdi bu takıma forvet lazım diye yönetimi eleştiriyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@