alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Burak bunu haketmedi

Spor Toto Süper Final'in son karşılaşmasında Beşiktaş ile karşılaşacağı maç öncesi İstanbul'a giden Trabzonspor kafilesini Atatürk havalimanında coşkulu bir taraftar grubu karşıladı. Bordo-mavilileri karşılayan taraftarların tüm kafileye sevgi gösterisind

Spor 10.05.2012, 19:15
Burak bunu haketmedi

Spor Toto Süper Final'in son karşılaşmasında Beşiktaş ile karşılaşacağı maç öncesi İstanbul'a giden Trabzonspor kafilesini Atatürk havalimanında coşkulu bir taraftar grubu karşıladı.

 

Bordo-mavilileri karşılayan taraftarların tüm kafileye sevgi gösterisinde bulunup Burak Yılmaz'ı anlamsızca protesto etmesi attığı 32 golle hem Trabzonspor'un hem de Türkiye'nin en golcü oyuncusu konumunda bulunan Burak Yılmaz'ı derinden üzdü.

 

Burak Yılmaz Sosyal paylaşım sitesi olan twitter'da yaşananları şöyle değerlendirdi: "Havaalanına gelen taraftarların içinde bazıları bana küfür ederken diğer takım arkadaşlarıma destek oldular. Ben ne yaptım?

Kulüp ve camia olarak zor zaman geçirirken küfürle mi destek? Diğer herkese destek olurken bana neden küfür, ben bunu mu hak ettim?"

 

burak_yilmaz.gif


Yorumlar (27)
şafak 10 yıl önce
Çabalayın kaçırın. Burak Yılmaz'ı protesto edenler Trabzonspor taraftarı olamaz. Takımda iyi giden hiç bir şey yokken Burak Yılmaz'ı protesto etmek abestir. Oyuncuları protesto edenler Trabzonspor taraftarı olamazlar. Gidip başka takımı tutsunlar.
HABİL ÇELİK 10 yıl önce
Bence onlar trabzon taraftari degil. Buna eminim
bombaci neco 10 yıl önce
kufur edenler fbli cikti
naf_naf 10 yıl önce
bunu yapanların para ile satın alınan kısıler oldıgundan suphem yok...belkıde provakatorlerdır..boyle olayları trabonda cok gorduk bız..futbolcu dovmeler kursunlamalar,yuhalamalar...trabzonspor taraftarı degıl bunlar...para ile satın alınan kısılerdır....bunların arkasındakı ınsanları bulmak lazım...
saintfiker 10 yıl önce
onlar içimizdeki şikecilerdir nelerini kaçırdılar sen bas geç uşağum kırılma bile unutmaki kelbin denize südüklemesiyle deniz kirlenmez.
Yako 10 yıl önce
YArın Şenol Gunes e de kufredersınız. El bebek gul bebek zar zor urettıgımız degelerı 3-5 capulcunun irritee tmesine tahammul edemıyorum. Kimin uşağısınız siz?
aykan 10 yıl önce
sıkma canını burak ...
szellem 10 yıl önce
Burak'a Küfür Eden 5 Tane Fenerbahçe Züppesi Bizimkiler İle İlgisi Yok...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@