Bunun adı skandal!

Ziraat Türkiye Kupası’nda 1461 Trabzon’un Fenerbahçe’yi ağırladığı karşılaşmanın ardından tam bir skandal yaşandı. Fenerli  futbolcu maçın ardından formasını hakeme verdi.Maçın orta hakemi Suat Aslanboğa karşılaşmanın 90 dakikası boyunca verdiği kararlarl

Bunun adı skandal!

Ziraat Türkiye Kupası’nda 1461 Trabzon’un Fenerbahçe’yi ağırladığı karşılaşmanın ardından tam bir skandal yaşandı. Fenerli  futbolcu maçın ardından formasını hakeme verdi.

Maçın orta hakemi Suat Aslanboğa karşılaşmanın 90 dakikası boyunca verdiği kararlarla adeta 1461 Trabzon'un bu maçta ipini çeken isim olurken maç sonrasıda skandallar zinciri devam etti.

Fenerbahçe’nin galibiyetiyle sonuçlanan ve sahada  gerginliklerin yaşandığı karşılaşmanın ardından Ferbahçeli Mehmet Topal hakem odasına giderek formasını hakemlere verdi. 4 hakemin bulunduğu odaya giden Fenerli futbolcu Mehmet Topal burada formasını hakeme vererek odadan formasız olarak çıktı.

Bir futbolcunun maç sonrası hakem odasına nasıl girebildiği büyük bir merak konusu olurken,  dikkatlerden kaçmayan olayın ardından zaten güvenilemeyen hakemlere artık nasıl itibar edileceği kafalarda apayrı bir soru işareti oluşturdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet mert
ahmet mert - 7 yıl Önce

Buna rüşvete gerek yok zaten içten kurmalı biri. Ben bizim taraftarın rakip futbolcuya tepkisini anlamıyorum bu yüzden. Zaten bu gibi hakemler gereğini yapıyor.

Fatih Akbulut
Fatih Akbulut - 7 yıl Önce

şike yaptığı kanıtlanan bir takım hala süper ligde oynuyor şaşırmıyoruz da buna mı şaşıralım, hepsi normal..


MURAT İNCE
MURAT İNCE - 7 yıl Önce

o kirli formayı ne yapacak dersiniz!!!

aliihsan aksoy
aliihsan aksoy - 7 yıl Önce

İYİ DE BU FORMA NEYİN KARŞILIĞI VERİLDİ?


Bu işin bir bedeli bir cezası olmalı.zaten bunların adı :şikebahçeye çıkmış.

murat toygar
murat toygar - 7 yıl Önce

Şikenin baştacı edildiği tek ülke Türkiye. Şike yi örtbas eden TFF çanak tutan medya, kanunları değiştirerek koruyan siyaset. Maçları orta oyunu olarak seyredin, ama lig miş kupa imiş önem vermeyin. Aksi olarak şikecilerden olursunuz. Öteki olarak kalın dışlanın ama Şikeci lerle aynı taraf olmayın.

misafir.
misafir. - 7 yıl Önce

her olayın üzerine gidilmeli, bu olay da sıradan bir olay değildir, basın açıklamasıyla bu olayın yanlış olduğu açıklanmalı, sustukça uslu çocuk gibi ekmeğimizi elimizden alıyorlar

tarık buğra
tarık buğra - 7 yıl Önce

bu ülkeyi yöneten başbakana forma veriliyor da hakeme verilmış bunu mu çok görüyorsunuz

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Adil olma şansı hiç yok.Fenerin esiri olmuşlar doğru karar vermezler göremezler sağırdır duyamazlar.

Sistem kökten değişmeli.

İstanbul haklemleri her maçı yönetebiliyor.Trabzon hakemleri yönetemiyor.

Sebebi ortada.


SIRADAKİ HABER

banner513