banner556

Bu kılıç birinin kafasına inecek!

Trabzomspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Tahkim Kurulu Başkanı Engin Tuzcuoğlu bir araya geldi.Başkan Hacıosmanoğlu görüşmede Tahkim Kurulu Başkanı Tuzcuoğlu'na Trabzonspor'un taleplerini iletti. 1 saate yakın süren görüşmenin ardından başkan Hacıosmano

Spor 30.09.2013, 12:55
Bu kılıç birinin kafasına inecek!

Trabzomspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Tahkim Kurulu Başkanı Engin Tuzcuoğlu bir araya geldi.

Başkan Hacıosmanoğlu görüşmede Tahkim Kurulu Başkanı Tuzcuoğlu'na Trabzonspor'un taleplerini iletti. 1 saate yakın süren görüşmenin ardından başkan Hacıosmanoğlu haber61'e yaptığı açıklamada "Biz haklı olduğumuz konularda talepleri Tahkim kurulu başkanına ilettik. " dedi.

Başkan Hacıosmanoğlu "Tuzcuoğlu'na biz kupa değil adalet istiyoruz dedim. Trabzonspor'un elinden kupa bir kez değil 4 kez alındı. Adaletsizliği alışkanlık haline getirenlerin sonunun gelmesini istiyoruz. Ya bunu engelleyeceğiz ya da bu koltukta oturmayacğız. Siz CAS kararlarına uymazsanız bu kez FIFA devreye girecek. Biz UEFA'nın devreye girip ceza vereceğini söylediğimizde bize kimse inanmamıştı. Bugün geldiğimiz noktada Fenerbahçe ve Beşiktaş CAS'tan ve UEFA'dan ceza aldı. Şimdi de bu kararlar uygulanmazsa FIFA devreye girecek ve ülke ceza alacak. Bunun sorumluluğu da bizim değil alınan kararları uygulamayanların olacaktır. Biz uyarılarımızı yaptık tahkim kurulu başkanına da gerekenleri söyledik. Bundan sonra gereken yerlere gereken müracatları yapacağız. Biz Trabzonlulara namus sözü verdik. Bu kılıç birinin kafasına inecek ya benim, ya tahkim kurulunun başkanının ya da federasyon başkanının." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (11)
A. Kaplan 7 yıl önce
Ben kupayi da adaletide istiyorum !!!!!!

Ne demek biz Kupayi istemiyoruz????

Lütfen sayin Baskan biraz Dikkatli konusalim!!!

Kupa Gelsin Sike Yapanlar Küme düssün ve Maddiyati da unutmayalim, Gelmeyen primler Sampiyon ilan edilmedigimiz icin ugradigimiz maddi magduriyet. Hepsini istetriz!!!!!!!!!!!
ertekin aytaç 7 yıl önce
kupa kesin gelmeli. yoksa bu ligde oynanmaz.azerbaycan ligine katılalım.orda bir takım satın alıp,futbolcularımızı orada oynatalım .böylece ligi boykot etmiş oluruz.
ertekin aytaç 7 yıl önce
önemli olan kupanın gelmes.lige adalet zaten gelmez.hayalci olmayalım.
seplam 7 yıl önce
Sayın baskan şunuda sorsaydın tahkim kurulunatrabzon sivas macında sahaya 1 kişi girdi biten macda 3 puanımızı sildiniz 5 mac ceza verdiniz Beşiktaş Galatasaray macında sahya binlerce insan girdi 4 mac verdiniz bu nasıl bir adalet biz bu ülkenin takımı degilmiyiz diye isyanımız demek ki dogruymuş
adil türk 7 yıl önce
Bu TFF şikeci kulüpleri Milli takımdan daha üstün görüp bu cezayada razı olabilir.Bunların mayası bozuk.
ahmet şahin 7 yıl önce
Başkan biz senin gitmeni asla istemiyoruz. Bu takımın hakkını savun, bizlere lider ol, görevini yap diyoruz. Kupayı da maddi manevi tazminat hakkımızı da istiyoruz. Senin dürüstlüğüne de adamlığına da delikanlılığına da inanıyoruz. Ve camiaya karşı sorumluluklarını yerine getir. Tüm resmi girişimleri yap taraftar arkanda. Varsın vermezse vermesin. Biz almasını verirriz.
ahmet şahin 7 yıl önce
Kupa bizim oyuncularımızın alın teridir. Biz kupayı da şampiyonluk haklarını da istiyoruz. Başkanının bırakıp gitmesini asla istemiyoruz. Başkan sen tüm resmi başvurularını yap taraftar desteğini al gerisini düşünme. Bu ligde defalarca haksızlığa uğramış bir kuklübün taraftarıyız. Ve tüm haklarımızı şikecilerden istiyoruz. Kimseye ne dost ne de düşmanız. Biz hakkımızı istiyoruz.
ahmet şahin 7 yıl önce
Özel görüşme ile sana sadece söz verilir. Resmi başvuru yaparsan belge verirler ve mahkeme yolu açılır. Başkan TFF'ye çok acilll dilekçe ile başvuru yap. Sırasıyla üste doğru gidersin ve en son CAS mahkemesi sana kapı gibi belgeyi verir şampiyonsun diye. Ardından tazminat davaları açabilirsin. Çünkü CAS şikecileri kovmuştu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@