7m


7m

hyundai

Bu Bir PFDK Skandalıdır

Trabzonspor başkanı Sadri Şener yine PFDK’ya sevk edildi. Ancak sevk skandallarla doluTrabzonspor başkanı Sadri Şener dün yaptığı açıklamalar daha bitmeden TFF tarafından yine Profesyonel Disiplin Kuruluna sevk edildi.  Trabzonspor yöneticileri ve Trabzon

Spor 31.12.2011, 13:21
Bu Bir PFDK Skandalıdır

Trabzonspor başkanı Sadri Şener yine PFDK’ya sevk edildi. Ancak sevk skandallarla dolu

Trabzonspor başkanı Sadri Şener dün yaptığı açıklamalar daha bitmeden TFF tarafından yine Profesyonel Disiplin Kuruluna sevk edildi.  Trabzonspor yöneticileri ve Trabzonspor’a ceza vermek için kurulmuş bir kurum haline gelen PFDK Trabzonspor kulübüne gönderdiği sevk yazısı skandallarla dolu…

Gelişigüzel ve birinin acele ile kısa sürede hazırlattığı apaçık ortada olan başkan Sadri Şener’in TFF tarafından PFDK’ya sevk edildiğini bildiren ve savunmasının istendiği ciddiyetten uzak resmi yazıdaki skandalları habr61 imtiyaz sahibi Tanju Akıncıoğlu dün haber61.net’ te yayınlanan “Yalnız Adam Sadri Şener” adlı köşe yazısında ortaya koydu.

İşte PFDK’nın yeni skandallara imza attığı o bölüm;

Önce mecliste şike yasasının değiştirilmesi, sonra da Futbol Federasyonu’nun Genel Kurulu toplaması tesadüf değildir.

Ülkeyi yönetenler, bir yerlerden düğmeye basmış ve Fenerbahçe’yi kurtarmak adına, Ülke Futbolunu katletmeyi göze almışlardır.

Yaşayıp göreceğiz.

Kaldı ki Futbol Federasyonu Sadri Şener’in PDFK’ya sevki ile ilgili Trabzonspor kulübüne gönderdiği yazıda ne kadar ciddiyetsiz olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

Sadri Şener’i PFDK’ya sevk etmek için öyle heyecanlanmış ve acele etmiş ki. Bu aceleciliği sevk yazısının altında ki “ 83 ve 87. Maddeleri gereğince sevk olunan kulüp ve/veya kişiler hakkında sevk nedeniyle ilgili olarak gerekli yargılamanın yapılması için yukarıda gösterilen müsabakaya ait bir adet dosya ilişikte gönderilmiştir." Açıklamalarından anlamak mümkün.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...


Yorumlar (9)
oguzhan sancar 10 yıl önce
bunların adını yanlıs bılıyoruz PROFOSYONEL FENERBAHCEYI DESTEKLEME KURUMU ( PFDK) asıl adı budur bunların
yugokaan 10 yıl önce
vurun ulan vurun

ben kolay ölmem.
hib 10 yıl önce
Ben verilsin demiyorum ama kimse gs başkanının söylediklerine ceza veremiyor güçleri bize mi yetiyor ne pisliğin içine düştük..
Bordomavi 10 yıl önce
Allah askina bunlara Dur diyebileek haksizliga gögüs gerecek kimse yokmu bu nasil Devlet zengin herzaman fakiri ezmistir bu türkiye cumhuriyetinde
şafak 10 yıl önce
Ne yapsın adamalar suç bulamayınca, hayallerini yazıp ceza vermek, veremeseler de rahatsız etmek zorundalar.
ado 10 yıl önce
adamlar suçluluk pislolajisi içindeler ne yapacaklarını şaşırdılar adamlar paronayak oldular bu yaptıkları bizi kamçılamalı
k.alemdar 10 yıl önce
adam olsa bunlari coktan görevden alirdi ama oda ayni gemide, bu durumda VARSA YOKSA UEFA VE FIFA.
kayalık 10 yıl önce
Kuklaların yapabileceği en iy şey batarken yanında birilerini de batırmak, son çırpınışlarını yaparken iğrenç nefslerini de tatmin etmektir!Sırtlan bile bunlardan merhametlidir!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@