banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Brezilya Olcan Adın'ı konuşuyor

Kasımpaşa karşılaşmasında attığı müthiş frikik golüyle Trabzonspor'a 3 puanı getiren Olcan Adın'ın bu golü Brezilya basınında gündem konusu oldu.Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Olcan Adın'ın Kasımpaşa karşısında attığı müthiş frikik golü dünya çapında se

Spor 11.10.2012, 08:30
Brezilya Olcan Adın'ı konuşuyor

Kasımpaşa karşılaşmasında attığı müthiş frikik golüyle Trabzonspor'a 3 puanı getiren Olcan Adın'ın bu golü Brezilya basınında gündem konusu oldu.

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Olcan Adın'ın Kasımpaşa karşısında attığı müthiş frikik golü dünya çapında ses getirdi.
 
Moussa Sow'un Beşiktaş'a attığı golün İngiliz Telegraph Gazetesi tarafından haftanın en güzel 5 golünden biri seçilmesinin ardından, Brezilya'nın ünlü yayın organlarından Globo, Olcan'ın frikik golünü haftanın golü köşesine taşıdı.
 
Oyuncunun son haftalarda gol yollarında sıkıntı yaşadığının altı çizilen haberde, Olcan'ın Isaksson'un koruduğu kaleye adeta bir bomba bıraktığı ve İsveçli kaleciyi çaresiz bıraktığı belirtildi.
 
'Top ne renk?' başlığıyla verilen haberde, Olcan'ın vurduğu topun hızına dikkat çekilirken; saha içindeki kimsenin topun rengini bile farkedemediği ifade edildi. Olcan'ın Kasımpaşa karşısında attığı harika frikik golü, Trabzonspor'a 3 puanı getirmişti.
 
olcan.jpg

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Eye Of The Tiger 8 yıl önce
TRABZONSPOR'da bazı futbolcuların kendilerini belli konularda geliştirmesi lazım. Olcan ve Soner frikik konusunda kendini geliştirmeli mesela. Bir kaç futbolcu özellikle penaltı konusunda çalışma yapmalı. Kafa vuruşu iyi olmayanlara her idmandan sonra kafa vurma dersi verilmeli. Orta saha oyuncularına oyun kurma konusunda ders verilmeli. Defansa ileri çıkış dersi falan...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@