vardallar

Biz çete değiliz!

“Biz çete değiliz. Teşebbüsümüz de yok, işlediğimiz suç da yok. Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Biz yolumuza devam ediyoruz. Şu anda aklımızda sadece Lille maçı var”Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı tarihi Lille maçı öncesinde Trabzonspor’un adının şike il

Spor 05.12.2011, 11:16
Biz çete değiliz!

“Biz çete değiliz. Teşebbüsümüz de yok, işlediğimiz suç da yok. Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Biz yolumuza devam ediyoruz. Şu anda aklımızda sadece Lille maçı var”

Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı tarihi Lille maçı öncesinde Trabzonspor’un adının şike ile ilgili hazırlanan iddianamede geçmesi yönetimin canını sıktı.

Kulüp Başkanı Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar’ın daha önce ifade vermelerine karşın Trabzonspor'un özellikle ulusal medya tarafından olayların içine çekilmeye çalışılmasından büyük rahatsızlık duyuyor. Konu ile ilgili konuşan Sadri Şener, herhangi bir çekincelerinin olmadığının altını çizerek “Biz çete değiliz. Teşebbüs de yok işlenen suç da yok” şeklinde ifadeler kullandı.

‘HER ŞEY TRABZON İÇİN’

Trabzonspor Kulübü için bu sıkıntıları çektiklerini de ifade eden Başkan Sadri Şener, “Sonuç olarak bizimiçimiz çok rahat. Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Biz yolumuza devam ediyoruz. Böyle bir kritik dönemde sadece aklımızda Şampiyonlar liginde oynayacağımız Lille maçı var.

Trabzonspor sadece kendi için değil Türkiye için tarihi bir maça çıkacak. Fransa’dan tur atlayıp Trabzon’a dönmek istiyoruz. Ülkemizin gururu olacağız. Trabzonspor büyüyor, büyümeye de devam edecek. Bunu kimse engelleyemeyecek” dedi.

ŞENER'E TEDBİR KONDU
İddianamede adı geçen ve Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevk edilen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Asbaşkan Nevzat Şakar’a da seyirden men cezası geldi

Şike soruşturmasında iddianamenin tamamlanmasının ve mahkemeye gönderilmesinin ardından şüpheli isimler için verilen seyirden men cezası Trabzonspor’a da yansıdı. Dosyada adı geçen Sadri Şener ve Nevzat Şakar, Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevk edildi. Son durumla birlikte Şener ve Şakar’ da statlara girmesi engellenen isimler arasında yer aldı.

Bu kararın ardından Başkan ve Asbaşkan Bordo-Mavili takımın Türkiye’de oynayacağı hiçbir maçı stadyumdan izleyemecek. Bu arada Şener va Şakar’ın yasağın kaldırılması için mahkemeye başvurup itiraz edeceği öğrenildi.


Yorumlar (17)
k.alemdar 10 yıl önce
üzülme tombul sempatik baskanim, yukarinin da elbet bir plani vardir, sen kendinden ne kadar eminsen bizde senden o kadar eminiz,kimsenin ahi kimsede kalmaz, alnimiz ak basimiz dik dolanacagiz her zaman.
şafak 10 yıl önce
Hakkınızı en ufak ihtimale karşı bile savunun. Trabzonspor bu işleri yapsaydı şimdiye kadar 10 defa zirvede bitirmişti. Ne şaka, ne Şener hile hurdadan anlar. Bu sadece susturma haraketidir.
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
bugünkü gazetede tv spor programında şenerin lille maçını dahi izleyemeyeceğini söylediler bu iddianame yayınlanması inşallah hakemi etkilemez ilk uefa maçlarında hakemler bizi nasıl yakltılar biliyorsunuz trabzon burada etkili bir şekilde suçsuzluğunu anlatmalıdır.
Cengiz Demir 10 yıl önce
Bu saatten sonra hic kimse olumlu da olsa hic bir muhalefetin icerisine girmesin. Zaman destek zamanidir. Sikebahce taraftarlari namussuzluklarina kiliflar ararken, lütfen TRabzonspor taraftarlari yikici bir elestirinin icinde olmasinlar. Ben sahsen sonuna kadar yönetimimizin arkasinda ve destekcisiyim. Bir baska Trabzonspor daha yok...
G.COLMANTS 10 yıl önce
Her zaman yanındayız sana ve arkadaşlarına inanıyor ve güveniyoruz.ÇİĞ YEMEDİK Kİ KARNIMIZ AĞIRSIN DİYORSUN HELAL OLSUN SANA.Kısaca anlattın anlatmak istediğini.ÇOK YAKINDA TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKACAK GERÇEKLERİ HERKES GÖRECEK.Rakibimiz neler yaptı neler onu konuşan yok.TUR ATLAYALIM HEPSİ HASEDİNDEN ÇATLAR VALLAH BİLLAH.Yolunuz açık kazamız mübarek olsun.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Trabzonspor UEFA da da yoluna devam edecek.3.Şahıslar ile ilgili teşvik girişimine konu edilecek olay Trabzonspor u bağlamaz ortada ne para var ne alan nede veren var.TRABZONSPOR AKLANACAKTIR..ADIMIZI KULLANMIŞLAR ADIMIZI Mevzusu.Trabzonspor yoluna devam edecek.Ne S.ŞENER ne N.ŞAKAR ın suç teşkil edecek en ufak belgesi dahi yoktur.Yaşayıp göreceğiz.Sonunda TAKİPSİZLİK KARARI ÇIKACAK.Düşünün bir AZİZ ülke futbolunu ne hale koydu.
G.COLMANTS 10 yıl önce
PİTBULL kardeş yorumunu bir kez daha kullandım.HELAL OLSUN SANA AYNI DÜŞÜNCEDEYİZ.Millet her türlü azgınlığı-fenalığı yapan adamına sahip çıkıyor Trabzonsporda o kadar zorlamalara rağmen başkan oyunu kuralına göre oynasa diyen yerel kamu oyu baskısına rağmen kirlenmeden takımımızı bu tür işlere bulaştırmadAN çıkaran S.ŞENER-N.ŞAKARA'I da suçluymuş gibi yargılıyorsunuz ya helal olsun size diyorum nasıl adamlarsınız siz ULA.TRABZONSPOR İLE İLGİLİ az bulgu olsaydı çoktan ipimizi çekmiştiler.BAŞKA DA GÜVENİYORUZ.Fener hırlısına,hırsızına nasıl sahip çıkıyor siz başkanı hemen sattınız idam ettiniz.NASIL ADAMLARSINIZ SİZ UTANIYOM BU KAFAYA SAHİP ADAMLARDAN.ya biraz ahlaklı yorumlar yapalım..geçen yıl lig devam ederken hepimiz demiyormuyduk " yönetim uyuma,fener bir şeyler karıştırıyor,sizde yapın,oyunu kuralına göre oynayın,sizde teşvik verin,demiyormuyduk.. sen,ben, hepimiz böyle yorumlar yapmıyormuyduk, şehirde böyle şeyler konuşmuyormuyduk ve bir şey yapmıyorlar diye yönetime kızmıyormuyduk...şimdi ne oldu birden ahlak polisi kesildiniz..bu yaptığınız ayıptır..trabzon yönetimi tertemizdir, hiç bir şey yapmamıştır hem de bizlere rağmen..camiadan sileriz,klube giremezsiniz gibi laflar söylemeyin..o gün öyle bugün böyle konuşmayın..DİK DURUN BAŞKANADA YÖNETİME DE GÜVENİN SUÇUMUZ YOK.Oyunlara alet olmayın.
YADELLERDEN 10 yıl önce
Hukukta,bulaşmadıktan sonra başkasının ateşine yanmak yoktur...Herkes,kendi yaptığı ile sorgulanır.Yapmadıysak,birilerinin(!)hoşuna gidecek diye şaibe altına alınamayız...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@