banner518

''Bir mağlubiyetle yıkılmayacağız''

1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, Göztepe karşısında kötü oynayarak maçı 1-0 kaybettiklerini ancak bir mağlubiyetle yıkılmayacaklarını söyledi.    Şen,yaptığı açıklamada, PTT 1. Lig'de maçların zorlu geçtiğini, zirveye oynayan takımların puan kaybetti

Spor 04.12.2012, 15:35
 ''Bir mağlubiyetle yıkılmayacağız''

1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, Göztepe karşısında kötü oynayarak maçı 1-0 kaybettiklerini ancak bir mağlubiyetle yıkılmayacaklarını söyledi.    

Şen,yaptığı açıklamada, PTT 1. Lig'de maçların zorlu geçtiğini, zirveye oynayan takımların puan kaybettiğini belirtti. 
   
Göztepe maçında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Şen, ''Kötü oynayarak kaybettik. 20 ayda 8 mağlubiyetimiz var. Yenilgiye alışık olmadığımız için demoralize oluyoruz. Ama sonuçta herkes işini yapıyor. Profesyonel bir takımız ve yenilginin olumsuz etkisini üzerimizden atacağız. Bir mağlubiyetle yıkılmayacağız'' dedi. 
     
Şen, hafta sonu sahalarında Samsunspor'u konuk edeceklerini belirterek, ''Samsunspor, Süper Lig tecrübesi yaşamış bir takım. Karadeniz'in gözde bir kentinin takımı ile oynayacağız. Çok zor bir maç olacak. İnşallah kazanan futbol, dostluk, centilmenlik olur. Trabzon kamuoyundan ricam centilmence takımı desteklesinler'' diye konuştu. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@