Bir kere de lafının arkasında Ol

 Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını söyledi.Selçuk, kalan 3 maçta kazanabilecekleri dokuz puanları olduğunu ve şanslarını sonuna kadar kullanacaklarını ifa

Spor 03.11.2012, 22:01
Bir kere de lafının arkasında Ol

 

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını söyledi.

Selçuk, kalan 3 maçta kazanabilecekleri dokuz puanları olduğunu ve şanslarını sonuna kadar kullanacaklarını ifade etti.

Selçuk İnan şu Galatasaray Televizyonu'na verdiği özel röportajında şu ifadeleri kullandı: "Dün yapmış olduğum röportajda 'geri kalan maçlarda şansımız olmadığını düşünüyorum' derken aslında ben bundan önceki maçlarda iyi oynadığımızı ama şanssız olduğumuzu belirtmek istemiştim.

Ama galiba yanlış anlaşıldım. Bunun için de gerçekten çok üzgünüm. O yüzden bugün böyle bir açıklama yapmak istedim. Galatasaray taraftarına, Galatasaray camiasına işin aslını anlatmaya çalıştım açıkçası. Yoksa bundan sonra geri kalan maçlarda 9 puanımız var önümüzde. Üç maçı da kazanıp dokuz puan alabiliriz.

Trabzonspor'da da oynadığı dönemlerde söylemleriyle eylemlerinin tutmadığına şahit olunan Selçuk İnan'a diyoruz ki "Selçuk bir kerede çark etme, lafının arkasında dur"

Yorumlar (2)
deli gibi seven 8 yıl önce
lafinin arkasinda delikanlilar durur.o ve onun gibiler degil.bir kactane daha var onun gibi daha önce trabzonsporumun formasiyla futbol oynamayi ogrenenler...kologlu
onur cak 8 yıl önce
şunu ciddi soyluyorum. senol guneş futbolcunun kalitesine bakmiyor adamlıgina bakiyor. ornegin burak ve selcuk kendine yerden yere atarak haksiz fauller kazaniyor, umut ve engin surekli kufur ederken kameralara yakalaniyor, yattara ve jaja alemlere akiyordu. senol gunese sadece ceyhun konusunda şaşıririm.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@