alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bir ırkçılık şoku daha!

Elazığspor-Kayseri Erciyesspor maçının ardından bordo-beyazlı futbolcu Önder Çengel bir açıklama yaparak karşılaşma esnasında ırkçı söylemlere maruz kaldığını iddia etti. Kahramanmaraş doğumlu olan fakat İsviçre'de büyüyen Önder Çengel, karşılaşmanın ardı

Spor 23.04.2012, 15:24
Bir ırkçılık şoku daha!

Elazığspor-Kayseri Erciyesspor maçının ardından bordo-beyazlı futbolcu Önder Çengel bir açıklama yaparak karşılaşma esnasında ırkçı söylemlere maruz kaldığını iddia etti.

 

Kahramanmaraş doğumlu olan fakat İsviçre'de büyüyen Önder Çengel, karşılaşmanın ardından twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

 

"Bugünkü maçta Cemal Adıcan bana ağza alınmayacak ırkçı hakaretlerde bulundu. Sene 2012 ve ülkemizde Kürt olmak halen suçsa yazıklar olsun!" mesajını takipçileriyle paylaştı.

 

Önder Çengel karşılaşmanın hakemi Kuddusi Müftüoğluyla ilgili de konuşarak, "Kuddusi Müftüoğlu bunları duymasına rağmen duymamazlıktan geldi. Ben Disiplin Kurulu'na dilekçemi yazdım. Umarım bu oyuncu cezasını çeker!" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (3)
OnAir_TS 10 yıl önce
dilekce yazsan ne olurki, canli örnegini türkiye bir kac gün önce gördü, ne oldu hic birsey. kendin söylüyorsun hakem gale bile almadi. türkiye ileriye degil maalesef geriye gitmektedir.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Elazığa yenilmediler tebrik ederiz elazığ inş çıkamaz!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Haftaya Tavşanlı Linyit inş Elazığı yener zaten yenmek zorunda düşecekler yoksa ölüm kalım maçı Tavşanlı için.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@