alexa metrics

banner560

banner572

Bir ihtimal daha var, o da...!

Savcı Berk'in tahliye talebi hakkında olumsuz görüş verdiği Fenerbahçe Başkanı için top hakimde. Mahkeme bugün başvuruyu karara bağlayacak.Şike soruşturması kapsamında Temmuz ayından beri tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın aralarında bulu

Spor 28.11.2011, 10:27
Bir ihtimal daha var, o da...!

Savcı Berk'in tahliye talebi hakkında olumsuz görüş verdiği Fenerbahçe Başkanı için top hakimde. Mahkeme bugün başvuruyu karara bağlayacak.

Şike soruşturması kapsamında Temmuz ayından beri tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın aralarında bulunduğu şüphelilerin, yeni yasayı gerekçe göstererek yaptıkları tahliye talepleri bugün karara bağlanacak.

Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk "kuvvetli suç şüphesinin devam ettiği" gerekçesiyle geçen hafta tahliye taleplerinin reddedilmesi konusunda görüş bildirmişti. Savcı Berk, yasanın henüz yürürlüğe girmediğine dikkat çekerek soruşturma sürecinde şu aşamada bir değişiklik olmadığını kaydetmişti.


UMUTLARINI KORUYORLAR
Tahliye için yapılan başvuruları 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nin bugün karara bağlaması bekleniyor. Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Tayfur Havutçu, Serdar Adalı, Ahmet Ateş, Korcan Çelikay ve Ümit Karan'ın avukatları, tahliye konusunda umutlarını koruyor.


Yorumlar (4)
YADELLERDEN 10 yıl önce
Metrise rağmen, pis işlerle uğraşanların bahtı yaver gitti...Şu kanun yumuşatma işi,kara bulutlar gibi ülkemizin üzerine çöktü.Bu ayıp yıllarca temizlenemeyecek,sahtekarları(!) temizleyelim derken,olan memlekete,hakka-hukuka- insanlığa oldu...
mavi yaka 10 yıl önce
yaw elbirliğiyle çıkarın şu adamı şaşalı ağlamaklı acınaklı şiirlerle karşılayın konvoylar yapın sokaklarda..sonrada başbakan yapın yardımcısınıda selçuk yula yapın suçlu trabzonlularıda astırında rahatlasın fb cumhuriyeti...
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Bu memlekette tüm partilerin tek birleştiği nokta AİZYUS DALTANYAN oluyorsa ben bu memlekette hak, adalet ve doğruluk aramıyorum. Cumhurbaşkanımız inşallah ülkenin istemediğine imza atmaz. Azizyus zaten çıkamaz.
fatih.aktürk 10 yıl önce
aziz yıldırım sen ne büyük adammışsın be..! metristen bile tüm türkiye'yi salladın ya valla bravo sana..! suç sende değil..sana taviz verenlerde..! bizlerde suçu aziz yıldırımda aramamalıyız..adam açık açık ben ülkeyi istediğim gibi yönetirim mesajı veriyor..!hani şu halkın meclisi dedikleri TBMM varya onlar bile ne yapacaklarını şaşırdılar..! artık elimiz de bir tane savcı var..! ona güvenmekten başka da caremiz yok gibi..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@