alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Beşiktaş'tan TS açıklaması!

Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor'u 1-0 yendikleri maçın ardından takımları aleyhine yapılan eleştirilere yanıt verdi.Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor maçı sonrası başta Egemen Korkmaz olmak üzere diğer futbolculara yönelik yapılan eleştirilere resmi siteden yaptı

Spor 30.11.2011, 10:22
Beşiktaş'tan TS açıklaması!

Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor'u 1-0 yendikleri maçın ardından takımları aleyhine yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Beşiktaş Kulübü, Trabzonspor maçı sonrası başta Egemen Korkmaz olmak üzere diğer futbolculara yönelik yapılan eleştirilere resmi siteden yaptığı bir açıklamayla yanıt verdi.

İşte siyah beyazlıların yanıtı:

"Kulübümüz'ün Trabzonspor karşılaşması ve sonrasında yaşananlar ile ilgili açıklamasıdır:

27 Kasım 2011 tarihinde, Trabzonspor ile oynadığımız ve 1-0 takımımızın galibiyeti ile sonuçlanan müsabaka sonrasında, başta oyuncumuz Egemen Korkmaz olmak üzere, birçok oyuncumuza kişiliklerini zedelemeye varan, hakaretimiz sözler ve sıfatların futbol ve spor adamları tarafından kontrolsüz ve fütursuzca ağıza alınmış olmasını hayret ve üzüntüyle izlemiş bulunmaktayız.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün bugüne kadar olduğu gibi, özellikle Türk futbolunun belki de en stresli ve gergin zamanını yaşadığı şu günlerde; sağduyu, soğukkanlılık ve nezaketini koruyarak "Beşiktaşlılık" duruşunu sergiliyor olması, ne yazık ki bu meziyeti algılamak ve takdir etmekten uzak bazı kesimler tarafından, pasiflik ve yetersizlik olarak değerlendirilmekte ve bu tavır içinde bulunduğumuz durumun vehametini daha da artırmaktadır.

Egemen Korkmaz, yıllarca Trabzonspor'da oynamış, hocası Şenol Güneş tarafından yetiştirilmiş, Beşiktaşımız'da yükselerek milli takıma kazandırılmış bir oyuncumuzdur.

Geçmişte talebesi olan bir oyuncu hakkında bir teknik direktörün, yine geçmişte takımına yıllarca hizmet etmiş bir oyuncu hakkında bir yönetim kurulu üyesinin, oyuncunun mesleki kariyeri ile bağdaşmayan sözler sarf etmesinin ayıbını kendilerine bırakırken, aynı takımda yer alan başka bir oyuncunun tüm Türkiye'nin gözü önünde olmayan bir penaltıyı varmış gibi göstermeye çalışarak rol yapması, kanımızca gazete manşetlerine konu olan benzetmeye daha uygun bir davranışı sergilemektedir.

Bir mağlubiyet arkasından camianın reaksiyonlarını kısmen önlemeye yönelik bu tür yön saptırıcı çıkış ve senaryolardan, içinde bulunduğumuz nazik ve kırılgan ortamda mutlak surette imtina edilmesi konusundaki kanaatimizi kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK"


Yorumlar (20)
politeknik 10 yıl önce
Tüm Türkiye Egemenin yaptığı emek hırsızlığını gördü sen neden bahsediyorsun Beşiktaş sahamıza geldiniz ve Beşiktaşlılığı ile bilinen hakem sayesinde uydurma penaltı ve verilmeyen golümüz ve çıkarılmayan kartlarla puanları alıp gittiniz ve bizde susacağız öylemi uyan karşındaki bir dev hakkını her zaman arar!!!
yasarkaya 10 yıl önce
bjk duruşu ibb maçından öncede belli olmuştur ama sizi kurtarma yarışında bizim yöneticilerde olduğundan haklısınız cümle alem fıratın bjk olduğunu bildiği halde maçtan önce gözümüz üstünde inşallah hata yapmaz demeyen yöneticim olduğundan da haklısınız konuşun bakalım bu hafta gs ve bjk hakem zoruyla 3 puan alarak lig tv reytinginin düşmemesine katkıda bulunmuştur daha çok konuşursunuz deyneksiz gezmeye alıştınız nasılsa
hakandali 10 yıl önce
trabzondan takımımıza yükselmiş ne demektir yahu,kimsiniz,bizden ne kadar yüksektesiniz de yükselmiş egemen size.ayıp ayıp
YADELLERDEN 10 yıl önce
Tuzu kuru olanların beyanatları bunlar.Sen, hakkı-hukuku,görmezlikten gel,yanlış hakem tercihlerini konuşma ,ahlak yoksunu oyuncularının artistliklerini kabullen;ondan sonra da laf ebeliği yap...Yemezler.
YADELLERDEN 10 yıl önce
Bir kısım medya,hakemler,takımlar,kulüpler,insanlar!Heeey,TS'la zorunuz ne,nedir amacınız? TS'un açtığı yolda yürüdüğünüzün farkında değil misiniz hala?Yeriniz,o alem değil,bizim yanımız,uyanın...Yerimizin adı:MASUMİYET ...
ertekin 10 yıl önce
boşuna açıklama yapmayın.futbolcularınıza dürüstlüğü öğretin.hakemleri satın almayın.
beylul 10 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuk olmaz. “ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” Futbola bulaştırılan çamurdan ahlaklı ve nitelikli spor yöneticileri çıkarımı? Çıkmaz. Ayaklarımıza bulaşan, Türk futboluna bulaşan bu çamur herkesimi kirletti. Bulanık suda balık avlanmaz. Ne demeli bilmiyorum. Trabzon taraftarı hakkını aramayacak mı? Hak edenin hakkını tescil etmiyorsa Federasyon hakkını aramalı camiamız. Nedenmi Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesidir.
mimarsinan 10 yıl önce
bizim seyirci maçdan evvel beşiktaşlıları yere göğe sığdıramıyodu. ne oldu..saflığı bırakın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@