Beşiktaş'ın yeni hocası belli oldu

Mustafa Denizli ile anlaşma sağlayamayan Beşiktaş, deneyimli teknik adam Samet Aybaba ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. Siyah-beyazlı kulübün Aybaba ile 4 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşikta, Same

Spor 16.06.2012, 15:53
Beşiktaş'ın yeni hocası belli oldu

Mustafa Denizli ile anlaşma sağlayamayan Beşiktaş, deneyimli teknik adam Samet Aybaba ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. Siyah-beyazlı kulübün Aybaba ile 4 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi.

 

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşikta, Samet Aybaba ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada "Teknik Direktörlük konusunda Samet Aybaba ile görüşmelere başlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

 

Daha önce bir çok yabancı teknik adam ile görüşen ancak ortaya çıkan ekonomik tablodan dolayı tüm görüşmeleri askıya alan siyah-beyazlı yönetim son olarak da Mustafa Denizli ile masaya oturmuştu.

 

Denizli'nin sunulan şartları kabul etmemesinin ardından rotasını bu kez de Samet Aybaba'ya çeviren siyah-beyazlı yönetim, deneyimli teknik adam ile 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık anlaşma sağladı. 

 

Başkan Fikret Orman'ın da Samet Aybaba ismine sıcak bakmasının ardından Aybaba ile pazarlık masasına oturan yöneticilerin, ekonomik şartların da uygun olmasından dolayı bu yönde bir karar verdiği öğrenildi.

 

Beşiktaş'ın başına geçmek için hiçbir ön şartı olmayan ve yola genç kadroyla devam edilmesi konusunda yönetime 'tamam' diyen Aybaba'nın yardımcısı olarak da eski Beşiktaşlı futbolcular Recep Çetin ve Ulvi Güveroğlu düşünülüyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
karpinarsebat 9 yıl önce
Aha bir fener yalakasi daha geldi desene
Adamentor 9 yıl önce
Beşiktaşın durumu gerçekten iyi değil takım borç batağında getirdiği hoca kariyersiz yakında kayyuma düşmeseler iyidir.
zerox 9 yıl önce
beşiktaş kötü yola düştü
Ahmert 9 yıl önce
Ben Samet Aybaba'yı severim. İlk kupamı onunla kazanmıştım. 2002-02 türkiye kupası.
ihsan sabri akarsu 9 yıl önce
BJK'nin elinde turkiyenin en yetenekli gencleri var. Bunu cesurca kullanacak tek yerli hoca da Samet Aybaba dir.. 3 yil once sameti istemeyip Broos ile anlaşan yonetim hatasinin bedelini odemisti...
Ahmert 9 yıl önce
2002-03 Türkiye kupası :D
bayram konak 9 yıl önce
Bjk da akıllandı. Milyonlarca € vererek getirdiği hocalar ve topcular hep fiyaskoyla neticelendi. Şimdi kendi evladına takımı teslim etti. O değilde, şimdi 4 külübün hocaları arasında müthiş rekabet yaşanacak. Hepsi de yerli. Ama ben hiç birini Şenol Hocanın tırnağına degişmem.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@