alexa metrics

banner560

banner572

Beşiktaş'ın hisseleri kapatıldı

 Beşiktaş'ın borsadaki hisseleri geçici bir süre işleme kapatıldı. Kamuoyu Aydınlatma Platformu'ndaki açıklama şu şekilde:PAY SIRASININ İŞLEME KAPATILMASI"BJKAS.E hisse senetlerinin sırası, şirketten gelen özel durum açıklamasınn Kamuyu Aydınlatma Platfor

Spor 02.05.2012, 14:29
Beşiktaş'ın hisseleri kapatıldı

 

Beşiktaş'ın borsadaki hisseleri geçici bir süre işleme kapatıldı. Kamuoyu Aydınlatma Platformu'ndaki açıklama şu şekilde:

PAY SIRASININ İŞLEME KAPATILMASI

"BJKAS.E hisse senetlerinin sırası, şirketten gelen özel durum açıklamasınn Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyurulması amacıyla geçici olarak işleme kapatılmıştır."

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den gelen yazı ekte yer almaktadır.

"Bildirimlerin Borsamız tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin Borsa tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez."

PAY SIRASININ İŞLEME AÇILMASI

"BJKAS.E sırası şirket ile ilgili açıklamanın Kamuyu Aydınlatma Platformunda duyurulmuş olması sebebiyle saat 14:25'te yeniden işleme açılacaktır. Sırada 14:25 14:35 saatleri arasında açılış seansı yapılacak ve sıra saat 14:40'tan itibaren Sürekli Müzayede bölümünde yeniden işleme açılacaktır."


Yorumlar (1)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bjk batmış zor toparlanırlar!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@