alexa metrics

banner560

banner572

Beşiktaş'ın cezası da belli oldu

Galatasaray derbisinde yaşanan saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevkedilen Beşiktaş'ın cezası belli oldu.Galatasaray ile oynadığı maçta seyircilerinin sahaya inmesi sonucu Beşiktaş'a 2 maç seyircisiz oynama cezası verildi.

Spor 19.04.2012, 20:15
Beşiktaş'ın cezası da belli oldu

Galatasaray derbisinde yaşanan saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevkedilen Beşiktaş'ın cezası belli oldu.

Galatasaray ile oynadığı maçta seyircilerinin sahaya inmesi sonucu Beşiktaş'a 2 maç seyircisiz oynama cezası verildi.


Yorumlar (18)
ADIL 10 yıl önce
Diğer maçlar da oynandıkça daha büyük felaketler yaşayabiliriz.Bu play-of denen sistemi başlatmanın hiç zamanı değildi.Adeta ateş e barutla gidilmiştir.
penalti 10 yıl önce
Bu ceza değil harbiden ödül bizim maçta bir kendini bilmez girdi diye hem hükmen yenik sayıldık hemde 5 maç aldık bumu adalet
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sivas maçında sadece 1 kişi sahaya girdi diye maçı tatil edip 5 maç veren federasyon bjk maçında sahaya kaç kişi girdi ben sayamadım artık ona rağmen 2 maç veriyorlar yeter artık ya yıllardır hakkımız yeniyor Türk futbolundan SOĞUDUM.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bizim günahımız neydi peki 5 maç yedik yıllar önce? Bjk seyircisi futbolcu mu öldürmesi lazımdı illa bu kadar az ceza geliyor yazıklar olsun size! Artık tamamen tarafsızlığınızı yitirdiniz bu kadar olur!
OnAir_TS 10 yıl önce
zaten bu beklenen ceza idi. ama emre densizine verilen cezaya bakilirsa iki mac saha kapatma cok agir oldu.
OnAir_TS 10 yıl önce
insanlarla resmen dalga gecmeye basladilar. türkiyede futbolu bitirmeyi birakin yok ediyorsunuz artik.
OnAir_TS 10 yıl önce
asagida soka gerek yok derken mecazi anlamda belirttim, yoksa ayni sizler gibi düsünüyorum, soktayim. sinirimi cikaracak birsey ariyorum.
ahmet keleş 10 yıl önce
trabzon sivas maçı maçın bitimine 30 saniye kala bir kişi sahaya giriyor sivaslı topculardan bir güzel dayak yiyor 5 maç seyircisiz 3 puan silme şimdi beşiktaş macı 2 maç yazıklar olsun bunların hiçmi onuru guru yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@