alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Beşiktaş açıklama yaptı

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile hakem hatalarından yakınırken bu durumun devam etmesi halinde daha ağır tepki vereceklerini dile getirdiler. Siyah beyazlı kulübün yaptığı açıklama şu şekilde;'Süper' ünvanlı ligimizin yine 's

Spor 23.04.2012, 20:10
Beşiktaş açıklama yaptı

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile hakem hatalarından yakınırken bu durumun devam etmesi halinde daha ağır tepki vereceklerini dile getirdiler.

 

Siyah beyazlı kulübün yaptığı açıklama şu şekilde;

'Süper' ünvanlı ligimizin yine 'süper' ünvanlı finalinde yaşanan hakem hatalarının hepsinin Beşiktaş'a 'tesadüf' etmesi akla ister istemez bazı soruları getiriyor.

 

Bu hataların ardında kasıt olmadığına, Beşiktaş'ın özel olarak hedef seçilmediğine inanmak istiyoruz; daha doğrusu bunun tersini düşünmek bile istemiyoruz.

 

Son iki maçta bütün spor otoritelerinin tereddütsüz hemfikir olduğu bu hakem hataları, kulübümüzün sıkıntılarını aşmayı planladığımız bugünlerde çalışmalarımızı zorlaştırmaktan ve rakiplerimize haksız yere güç vermekten başka bir işe yaramamaktadır.

 

Bu haksızlıklara sebep olanlardan şikayetçi olduğumuzu ve bundan sonra bu durumun devamı halinde tepkilerimizin daha ağırlaşmak zorunda kalacağımızı kamuoyumuza ve tüm ilgililerine saygılarımızla duyururuz.

 

Beşiktaş futbol takımının tarihinin iyi sezonlarından birini geçirmediği ortada. Takımımızın bu sezon futbolunda ve aldığı sonuçlarda yaşanan kötü gidişin sebepleri ve giderilme yolları üzerinde söyleneceklerin yeri bu açıklama değil.

 

Ama yönetim kurulu olarak şu kadarını söylememiz gerek: Sportif başarı ile iyi yönetim birbirinin alternatifi değildir. Beşiktaş'ı hem hesabını kitabını bilerek iyi yönetmek hem de sportif başarı elde etmek mümkündür. Hatta aslında tek yol da budur.

 

Bu amaçla, önümüzdeki günler ve haftalarda başta futbol takımımızla ilgili olmak üzere pek çok konuda radikal kararlar da alınacak ve Beşiktaş, içine düşürüldüğü hem mali ve yönetsel hem de sportif kötü durumdan el birliğiyle kurtarılacaktır.

 

Beşiktaşlıların sabrının taşmak üzere olduğunun farkındayız. Ancak, kulübümüz ve futbol takımımızın içinde bulunduğu zor durumdan kurtulması için zamana ve çok çabaya ihtiyaç var. Kimsenin elinde sihirli değnek yok, hele yılların hasarının ve yıllar boyunca oluşmuş bir kötü kültürün bir günde ortadan kaldırılması söz konusu değil.

 

Çok yakında, önce nasıl bir kulüp ve takım devraldığımıza, sonra da işleri yoluna koymak için neler yaptığımıza ve yapmakta olduğumuza dair ayrıntılı açıklamalarımızı sizlerle paylaşacağız.

 

Bu aşamada Beşiktaşlılardan tek isteğimiz, ellerinden gelen her yol ve biçimde Beşiktaş'a destek olmalarıdır.

 

Saygılarımızla

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu"


Yorumlar (5)
acisuluali 10 yıl önce
ne oldu anlamadım trabzon bjk maçında hakkınız mı yendi yok eee o zaman bu da ne oluyor anlayan varsa beri gelsin anlatsın demek bizim gibi kupanız çalınsa maçlarınız katledilse o zaman kıyamet koparacaksınız ee biz de demek ki peygamber sabrı var herhalde ki kupalarımızı çalmalarına rağmen bu kadar sert açıklama yok denecek kadar az hadi hayırlısı ALLAH bize daha çok sabır versin AMİN...
pendik 10 yıl önce
3 tane maçı net haksız kazanmıştınız,o zaman neden sesiniz çıkmadı,hani gol olup içerden çevirdiğiniz toplar.
OnAir_TS 10 yıl önce
hakkiniz yeniyorsa iddia ettiginiz gibi, yiyen kisi eski baskaniniz tüpkafali, o daha size neler edecek bakin da görün bu daha baslangic.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bu sene en çok canı yanan 2 kulüp biz ve bjk!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bjk başarısızlığını sadece hakemlere bağlamamalı takımları gerçekten çok kötü yardımlaşma yok.Süper finalde yüzde 99 sonuncu olurlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@