alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Belgin Yılmaz Burak'ı anlattı

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz’ın Annesi Belgin Yılmaz, “Maçlara fazla gelemiyorum. Çünkü oğlumu izlediğimde çok heyecanlanıyorum” dedi. Trabzon şehrini çok sevdiklerini belirten Bordo-Mavili takımın Golcü oyuncusu Burak Yılmaz’ın annesi Belgi

Spor 23.04.2012, 16:56
Belgin Yılmaz Burak'ı anlattı

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz’ın Annesi Belgin Yılmaz, “Maçlara fazla gelemiyorum. Çünkü oğlumu izlediğimde çok heyecanlanıyorum” dedi.

 

Trabzon şehrini çok sevdiklerini belirten Bordo-Mavili takımın Golcü oyuncusu Burak Yılmaz’ın annesi Belgin Yılmaz, “Trabzon ve Trabzonspor Burak’a çok sahip çıktı. Zaten daha önce de babası Trabzon’da görev yapmıştı.

 

Sağ olsun Trabzonspor’un Teknik Direktörü Şenol Güneş Burak’a çok güvendi. Burak’ta ona olan bu güvenini boşa çıkarmadı. Taraftarlar ve futbolcu arkadaşları onu çok sevdiler. Her zaman basını yanında oldu” diye konuştu.


Yorumlar (5)
deli gibi asik 10 yıl önce
evet bizler buragi cok sevdik.ama asla basta hocasina ve takim arkadaslarina asla yanlis yapmamali,asla simarmamali.masallah allah kazalardan belalardan korusun..hamburgdan tüm trabzonsporumu sevenlere selamlar sevgiler...hasan kologlu
OnAir_TS 10 yıl önce
trabzonsporun kiymetini bilsin yeterki, biz buraki basimizin üstünde tasiriz belgin abla.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Ellerinizden öperiz böyle bir golcüyü bize kazandırdığınız için!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Burak futbolu Trabzon'da bırakmalı bence!
vahapk 10 yıl önce
burak gitmek istiyorsa gitsin.kalmak istiyorsa takım oyuncusu olsun.yoksa biz burak oldukça takım oyunu oynamayız.takımı bir kişiye feda etmiş oluruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@