Beklenen gün geldi!

 Futbolcudan, sokaktaki vatandaşa kadar herkesin hedefi belli: Trabzon'a lider gelen Cim Bom'u, İstanbul'a eli boş göndermek. Bordo-Mavililer için 1 haftadır beklenen gün geldi çattı. Oyuncusundan teknik heyetine, yöneticisinden sokaktaki vatandaşına kada

Beklenen gün geldi!

 

Futbolcudan, sokaktaki vatandaşa kadar herkesin hedefi belli: Trabzon'a lider gelen Cim Bom'u, İstanbul'a eli boş göndermek.
 
Bordo-Mavililer için 1 haftadır beklenen gün geldi çattı. Oyuncusundan teknik heyetine, yöneticisinden sokaktaki vatandaşına kadar herkesin aklı fikri Galatasaray mücadelesindeydi. Öyle ki, ligde 3-0 kaybedilen Eskişehirspor karşısında alınan 2-0’lık kupa galibiyetinin sevinci bile neredeyse hiç yaşanmadı. Çünkü maç biter bitmez direkt Cim Bom’a karşı verilecek sınav konuşulmaya başlandı. Zorlu maç için satışa çıkartılan biletlerin tamamı kısa sürede tükendi.
Taraftarlar, Hüseyin Avni Aker Stadı’nı tamamen doldurup, 90 dakika boyunca takıma destek verecek. Yönetim ise tam kadro protokol tribünündeki yerini alacak. Herkesin aklından geçen tek bir sonuç var, o da galibiyet. Trabzon’a lider olarak gelen Sarı-Kırmızılılar’ı, İstanbul’a eli boş bir şekilde, hüsranla geri uğurlamak... Bordo-Mavililer’de herkes hazırlıklarını tamamladı, karşılaşmanın başlayacağı 19.00’u sabırsızlıkla beklemeye başladı.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sneijder
Sneijder - 7 yıl Önce

bak böyle diyince bende heyecanlandım hadi öttürün aslanı

erkan nanim
erkan nanim - 7 yıl Önce

ASLANIM; ADAM OLDUĞUNUZ YERDESİNİZ... AMA ARTIK ADAM DEĞİLSİNİZ...

erkan nanim
erkan nanim - 7 yıl Önce

Aslanım; Adam olduğunuz yerdesiniz... Ama artık adam değilsiniz.....

burak ibiş
burak ibiş - 7 yıl Önce

Geçin şu boş lafları centilmen oldukta ne oldu yıllardır gene şampiyonluğumuz çalındı gene hep haksızlıklara uğradık yemişim ben centilmenliği herkes korkardı trabzona gelmeye avni akerde dizleri titrerdi centilmen oldukta ne oldu gelen giden 3 atıyor yeniyor gidiyor bizi sahamızda artık cennet oldu avni aker bunlar hep centilmen olduğumuz için başımıza geldi aslımıza holigan yapımıza dönmeliyiz karşı tarafa korku salmalıyız yedirmeyin bana centilmenlik hikayelerini

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 7 yıl Önce

MAçı kazanırsak sonrasında sanki hiç çürümüş durumda değilmişiz gibi davranılmasın da ben bunu istiyorum. Çünkü geçen yıllar gösterdi ki sırf maç kazandık diye sanki sorunlarımız yokmuş gibi davrandık. En korktuğum nokta da yönetim. Sırf yendik diye transfer bile yapmamak isterler. Bakar da görürsünüz!

SIRADAKİ HABER

banner513