7m


7m

hyundai

Bayraktar Trabzonspor'u uçurdu!

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın sözleri, Trabzonspor hisselerine yaradı.Bakan Bayraktar'ın "Kupayı almak için çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz" açıklamasının ardından Trabzonspor hisseleri 1 haftada yü

Spor 18.01.2012, 23:36
Bayraktar Trabzonspor'u uçurdu!

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın sözleri, Trabzonspor hisselerine yaradı.

Bakan Bayraktar'ın "Kupayı almak için çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz" açıklamasının ardından Trabzonspor hisseleri 1 haftada yüzde 40 yükseldi. 

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın, 9 Ocak'ta yaptığı ve Fenerbahçe cephesinin tepki gösterdiği "Hakkımız olan Trabzonspor'umuzun kupasını almak için de çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz" açıklamasının ardından geçen 1 haftada Trabzonspor hisselerinde "ince ince" yükseliş devam ediyor.


Bayraktar'ın açıklama yaptığı 9 Ocak'ta 10.70 TL olan Trabzonspor hisseleri şampiyonluk beklentisinin artmasıyla birlikte 1 haftada tam yüzde 40 yükseldi. Trabzon hisselerindeki yükseliş dün ise yüzde 17.72 ile zirve yaparken İstanbul Borsası'nın en fazla yükselen hissesi oldu.

DEĞERİ PLAKA KADAR ARTTI
Bordo Mavililerin hisseleri günü 14.95 TL'den tamamladı. Son 1 haftada Trabzonspor'un piyasa değeri de 61 milyon dolar artarak hoş bir tesadüfe de neden oldu. Bilindiği gibi 61 Trabzon'un plaka numarası. Trabzon'un değeri 1 haftada 143 milyon dolardan 204 milyon dolara yükseldi.


Yorumlar (7)
sukruozyurt 10 yıl önce
iyi işe yaradı desenize.. :)
OsmanBD 10 yıl önce
AKP nin sporda hep siyaset gütttügü bastan belliydi bu süreci isteseler kökünden halederlerdi.Feneri neden kümeye atmazlarda Trabzona kupayi verecegiz deyip duruyorlar.feneri affedenleri afetmeyelim ey taraftarlar.
ardalaa 10 yıl önce
samsuna da 4 çektik bunada faydası olmuştur
ismet.y 10 yıl önce
Ne yani istanbulun şeytan spor ve medyasının her gün bir yalanı ortaya çıkıyor da bizim Bakan doğruyu söyleyince neden bazı kesimlerin zoruna gidiyor
wampirlord 10 yıl önce
O zaman olmuş bitmiş kupası verilmiş şampiyonluğu tescillenmiş geçmiş sezonu hiç debertmezlerdi değil mi? Neden başlarına iş alsınlar ki? Sonuçta bu işlerin araştırılması mutlaka onlara zarar verecekti. En baştan kapanmış bir olayı debertmezlerdi. Yıllar yılı ilk defa adaletin yerini bulması için bir ümit var, buna da bu tür söylemlerle köstek olmayın.
k.alemdar 10 yıl önce
kimse bu adami susturamaz, belki sectigi kelimeleri daha degisik kullansa iyi olurdu, fakat konusmanin ben altina imza atarim.
saintfiker 10 yıl önce
alemdar kardeşim trabzonsevginden şüphem yok ama politikacılardan uzak dur herşeyine imza atarım dedinmi çok büyük vebal altına girersin.dünyanın en namuslu insanlarından olduğuna inandığım sayın tantanın sözüdür yabana atma gadaşum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@