7m


7m

hyundai

Bayraktar: Lafımı çarpıtmasınlar

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Trabzon'da bir açılışta, "Bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz" sözlerini çarpıtmaya çalışanlara Bayraktar, Haber61.Net aracılığıyla açıklamada bul

Spor 09.01.2012, 12:43
Bayraktar: Lafımı çarpıtmasınlar

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın Trabzon'da bir açılışta, "Bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz" sözlerini çarpıtmaya çalışanlara Bayraktar, Haber61.Net aracılığıyla açıklamada bulundu.

Bakan Bayraktar, yaptığı açıklamada, "Trabzonspor haksızlığa uğramıştır, UEFA'da Trabzonspor'u Şampiyonlar Ligi'ne aldığına göre daha fazla söze gerek yok orada zaten herşey açıktır.

Benim ince ayar sözümün arkasında kimse birşey aramasın. Hukuk var, kanun var, bunların uygulanması gerekiyor bende bunu söyledim. Yazılı kurallar neyse onlar uygulansın dedim ben" diye konuştu.


Yorumlar (23)
YADELLERDEN 10 yıl önce
Aziz Y.,vereceği savunmasıyla ,ülkeyi sallayacağını(!)sallarken biz,hakkın-hukukun bize verdiği kazanımlarımızı iyi korumakve gereklerini de yerine getirmek zorundayız.Herkes üzerine düşeni yapmalı.Sayın Bakan bile...
mer 10 yıl önce
Herseyin bir adabı var,genclerimiz zorla bürokrat lara dayatma yapiyor bu isin tadını kaçırır.
conguloglu 10 yıl önce
Trabzonsporumuza bu tür yorumlar zarar veriyor, ulusal medya zaten açık ararken daha dikkatli konuşmalıyız. İnce ayar deme de aramasınlar. Dersen ararlar. Biz haklıyız bu kadar açık, basit ve net bir açıklama yeter de artar bile. Trabzonspor sırtından siyasi rant elde etmeye çalışan bir açıklama bu. Yarın çıkıp dersiniz vermiyorlardı, ince ayar yaptık da aldık. Gidin işinize, Şenol GÜNEŞ' ten öğrenin nasıl hak savunulur.
inadina ts 10 yıl önce
Düsünmeden konusup bir cuval inciri berbat ediyor,hakli durumumuzu zora sokuyor,hayret.
inadina ts 10 yıl önce
isin icine politikacilar girince dogru bir sey de demek istese ters geliyor,susun daha iyi.
ersinsozen 10 yıl önce
yahu adamlar 58. maddeyi çarpıtmaya çalışıyorlar, lafı çarpıtmışlar çok mu? neymiş aynı kefeymiş. pislik pisliktir, yapma kardeşim sen de, teşebbüs de etme, şike de yapma, teşvik de verme. niye vıyvıylanıyorsunuz ki yaranız yoksa!
pitbull 10 yıl önce
bir fb li bu konuşmayı yapsa ancak bu kadar zarar verirdi
BordoMaviTrb 10 yıl önce
Tüm Türkiye Fenevi kurtarmak için çalışıyor, sayın bakan çıkmış demiş ne var bunda,( Akp oy vermedim )Bakanında Trabzonsporlu olmadığını iyi biliyorum. fenev açıklama yaptı hemen laf ebeliğine soyundular yine boşuna uğraşma Fenev küme düştün..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@