banner491

Bayrak açmayacağıma söz veriyorum

FENERBAHÇE’nin UEFA Avrupa Ligi’nde AEL Limasol ile oynayacağı maç öncesi Kıbrıs’ta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sarı lacivertli kulüp yönetimi, Kıbrıs Rum temsilcisi ile önümüzdeki perşembe günü yapılacak UEFA Avrupa Ligi karşılaşması için taraftarlara,

Bayrak açmayacağıma söz veriyorum

FENERBAHÇE’nin UEFA Avrupa Ligi’nde AEL Limasol ile oynayacağı maç öncesi Kıbrıs’ta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Sarı lacivertli kulüp yönetimi, Kıbrıs Rum temsilcisi ile önümüzdeki perşembe günü yapılacak UEFA Avrupa Ligi karşılaşması için taraftarlara, Türkiye ve KKTC bayrağı yasağı koydu.

KKTC’deki iki taraftar derneği ile İstanbul’da protokol imzalayan sarı lacivertli kulübün dış ilişkiler müdürü Turgut Acar, F.Bahçe kafilesinin Larnaka Havaalanı’nda karşılanmamasını da istedi. Rumları tahrik etmemek için başvurulan bu uygulama, KKTC’deki Fenerbahçeliler Derneği’nin maça gitmek amacıyla bilet alan taraftarlara, yasaklarla ilgili deklarasyon belgesi imzalatmasıyla ortaya çıktı.

 

 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kemal YILMAZ
Ali Kemal YILMAZ - 7 yıl Önce

hıııı, ne de olsa güney kıbrısa gidip özünüzü hatırlayacaksınız değil mi!

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

UEFA liginde oynanan maçlarda ülke bayrağı açılır.Buna kimse engel olamaz.Eğer kabullenemiyorlarsa UEFA dan çekilsinler.Bu tür saçma sapan bir anlaşma olamaz.Rezillik.

yalçın kara
yalçın kara - 7 yıl Önce

sizede bu yakışırdı zaten

hüseyin üçünçü
hüseyin üçünçü - 7 yıl Önce

feNeride ne güzel dize getiriyorlar.yağ tFf ye yazık oldu. ah ah çooooooook üzüldüm.gözlerimden yaşlar akıyor.

SIRADAKİ HABER

banner441