banner556

Batuhan kadro dışı kalmasıyla ilgili ne söyledi?

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay tarafından kadro dışı bırakıldığı belirtilen Batuhan Karadeniz, kendisine herhangi bir tebligatın yapılmadığını belirterek, "Trabzonspor'un başarası için Trabzon'a geldim. Trabzonspor böyle başarılı olacaksa sayg

Spor 27.09.2013, 14:00
Batuhan kadro dışı kalmasıyla ilgili ne söyledi?

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay tarafından kadro dışı bırakıldığı belirtilen Batuhan Karadeniz, kendisine herhangi bir tebligatın yapılmadığını belirterek, "Trabzonspor'un başarası için Trabzon'a geldim. Trabzonspor böyle başarılı olacaksa saygı duyarım" dedi.

Özel hayatına dikkat etmediği için birçok kez ikaz edilen ancak uyarıları dikkate almadığı için kadro dışı bırakıldığı iddia edilen Batuhan Karadeniz, kadro dışı kaldığı şeklinde çıkan haberleri medyadan takip ettiğini söyledi.

Akçay'la görüşmediğini ve bu konuda kendisine herhangi bir tebligat yapılmadığını belirten Karadeniz, "Kadro dışı kaldığım şeklinde çıkan haberleri medyadan öğrendim. Bu yönde bana herhangi bir tebligat yapılmadı. Ben Trabzonspor'un başarası için Trabzon'a geldim. Trabzonspor böyle başaralı olacaksa saygı duyarım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
adil türk 7 yıl önce
Sen hala daha eski kafayla dolaşmaya mı çalışıyorsun.

Kalıbına yazık.

Böyle fırsat insanın eline fazla geçmez.
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Batuhan'dan kimsenin bir beklentisi yoktu zaten :D
ihsan 7 yıl önce
bu adamıı trabzonspora alan kişi ve ya kişiler bu işi bırakın

bu adama kulüp kasasından 1 kuruş bile verildiyse yazıklar olsun

ne futbolcudan nede futboldan anlıyorsunuz

zeki çevik ve en önemlisi ahlaklı olanı şu takıma alın
DRACOOL 7 yıl önce
batuhan , zeki,yumlu... başkanın hacıosmanoğluysa herşey olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@