banner491

Başkan Yazıcı İstanbul'a gönderildi

Trabzonspor'la dün gece oynanan karşılaşmanın son dakikalarında fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, İstanbul'a götürüldü.Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan maçın son dakikalarında fenalaşan ve ilk müdahalesi stadyumda y

Başkan Yazıcı İstanbul'a gönderildi

Trabzonspor'la dün gece oynanan karşılaşmanın son dakikalarında fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, İstanbul'a götürüldü.

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda oynanan maçın son dakikalarında fenalaşan ve ilk müdahalesi stadyumda yapıldıktan sonra Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, daha sonra KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'ne sevkedilmişti.
 
Aşırı heyecanın hipertansiyonu tetiklemesi ve akciğerlerinde su toplanması teşhisiyle Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi altına alınan Yazıcı, bu akşam sıralarında özel ambulans uçakla İstanbul'a gönderildi. 
 
Doktorlar, Yazıcı'nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve yolculuk etmesinde sakınca görülmediği için İstanbul'a gönderildiğini söyledi. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner494