kebir reklamı

Başkan takıma inanıyor

 Başkan, “Ben zaten takımın kalitesine kefilim. Sadece taşların oturması zaman aldı. Taraftarın desteğiyle zirveye daha da yaklaşacağız” dedi. Bor­do-ma­vi­li ku­lü­bün son dö­nem­de­ki en önem­li pro­je­le­rin­den HES için An­ka­ra­’ya gi­den Sad­ri Şe­n

Başkan takıma inanıyor

banner197

 

Başkan, “Ben zaten takımın kalitesine kefilim. Sadece taşların oturması zaman aldı. Taraftarın desteğiyle zirveye daha da yaklaşacağız” dedi.
 
Bor­do-ma­vi­li ku­lü­bün son dö­nem­de­ki en önem­li pro­je­le­rin­den HES için An­ka­ra­’ya gi­den Sad­ri Şe­ner, bu­ra­da Trab­zons­po­r’­un lig­de­ki çı­kı­şı hak­kın­da açık­la­ma­lar yap­tı. Şe­ner, “Ra­kip­le­ri­mi­zin pu­an ka­yıp­la­rı ya­şa­dı­ğı 2 haf­ta­da 6 pu­an alın­ca bam­baş­ka bir ha­va­ya gir­dik. Ben za­ten hep söy­le­dim. Ta­kı­mın ka­li­te­si­ne ke­fi­lim. Sa­de­ce taş­la­rın ye­ri­ne otur­ma­sı bi­raz za­man al­dı ve ka­za­na­bi­le­ce­ği­miz bir­çok maç­ta kö­tü sür­priz­ler­le kar­şı­laş­tık. Ben­ce her şey da­ha da iyi ola­cak. Ta­raf­ta­rın des­te­ğiy­le lig ya­rı­şı­na ağır­lı­ğı­mı­zı ko­yup zir­ve­ye da­ha da yak­la­şa­ca­ğı­mız­dan emi­ni­m” di­ye ko­nuş­tu.
 
YILDA 10 MİLYON TL GELİR YOLDA
 
Ka­ra­de­niz eki­bi­ne cid­di ge­lir sağ­la­ma­sı bek­le­nen HES pro­je­si hak­kın­da da de­meç ve­ren Baş­kan Şe­ner, “Bir yö­ne­tim, gö­rev sü­re­sin­ce da­ha son­ra­sı­na da­ir ka­lı­cı ge­lir kay­nak­la­rı bı­ra­ka­bi­li­yor­sa en iyi hiz­met­ler­den bi­ri­ne im­za at­mış de­mek­tir. Biz­ler de bun­dan son­ra­ki ar­ka­daş­la­rın da eli­ni ra­hat­la­ta­cak adım­lar atı­yo­ruz. HES bun­lar­dan bi­ri. Pa­ra ka­zan­dır­ma­ya baş­la­dık­tan son­ra yıl­da 10 mil­yon TL sa­bit ge­lir sağ­la­na­ca­k” de­di.
 
FENER’E ALEX TAŞI
 
Kulüp der­gi­si­nin bu ay­ki sa­yı­sın­da Fe­ner­bah­çe­’ye il­ginç bir gön­der­me ya­pıl­dı. Zi­ne­di­ne Zida­ne ile il­gi­li ya­yın­la­nan ya­zı­da şu ifa­de­le­re yer ve­ril­di: “Zi­da­ne­’ın Pa­ri­s’­te bir müzeye heyke­li di­kil­di. Heykel, Ce­za­yir asıl­lı fut­bol­cu­nun 2006 Dün­ya Ku­pa­sı fi­na­lin­de Mar­co Materaz­zi­’ye at­tı­ğı ka­fa­yı ölüm­süz­leş­ti­rdi. Zi­da­ne­’ın bu ha­re­ke­ti yü­zün­den Fran­sa ma­çı­n uzat­ma da­ki­ka­la­rın­da 10 ki­şi kal­mış, Dün­ya Ku­pa­sı­’nı İtal­ya al­mış­tı. Bir yer­le­r­de ha­ya­ti bir kar­şı­laş­ma­da oyun­dan atıl­mış bir fut­bol­cu­nun hey­ke­li di­ki­lir­ken, dün­ya­nın baş­ka bir yerlerinde hey­ke­li di­ki­len bir fut­bol­cu bir­kaç haf­ta son­ra ku­lü­bün­den atı­lı­yor.
Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
YALNIZ KURT TS - 5 yıl önce
Halefini bulmadan sakin ama sakin TS baskanligini birakma TS'u yalaka cikarci baskanlara,yoneticilere teslim etme 90 li yillarin sonlarina 2000'li yillarin baslarina ortalarina gitmesine musade etme Sn.Sadri baskan MAY gibiler Nuri Albayrak gibiler baskanken alinan rezil sonuclardan dolayi TS'lu olmaktan TS'lu oldugumu soylemekten utaniyordum.Sn.Sadri baskan siz baskan oldugunuzdan beri TS'lu oldugumdan hic utanmadim biz taraftarlari herzaman gururlandirdiniz Sampiyonlukla Sampiyonlar Lig'i ile TS'a kazandirdiginiz gelir kaynaklariyla her zaman gururlandik iyi varsin Sn.Sadri baskan seni ve TS'u karsiliksiz seven asil taraftarlardan bir tanesiyim kalin saglicakla iyiki varsiniz.