7m


7m

hyundai

Başkan Şener Ankara'yı anlattı

HABER61 ÖZEL- Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Haber61'e önemli açıklamalarda bulundu. Şener, "Ankara'dayız, Necmettin Aytekin bey ile diğer arkadaşlarımızın gelmesini bekliyoruz. Önemli bir gün tabiki neler olacak hep birlikte göreceğiz" dedi.Şene

Spor 25.01.2012, 21:53
Başkan Şener Ankara'yı anlattı

HABER61 ÖZEL- Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Haber61'e önemli açıklamalarda bulundu. 

Şener, "Ankara'dayız, Necmettin Aytekin bey ile diğer arkadaşlarımızın gelmesini bekliyoruz. Önemli bir gün tabiki neler olacak hep birlikte göreceğiz" dedi.

Şener, Ankara'da önemli bir gece geçirdiklerini ve yarın yapılacak olan genel kurulun çok hassas olduğunu belirtirken, Trabzonspor'un tavrının her zaman net olduğunu söyledi.

Şener, "Ankara'da her dakika birşey değişiyor net birşey yok şuanda. Zaten henüz Galatasaraylılar ve Fenerbahçeliler gelmediler, biz, Beşiktaşlılar ve diğer arkadaşlar var. Daha TFF Başkanı ile bir görüşme yapmadık Süper Lig'deki kulüpler olarak. Şuan Bank Asyacılar yapıyor, herhalde ondan sonra olacak. 58. maddeyle ilgili olarak zaten bizim tavrımız nettir asla da değişmez" dedi.


Yorumlar (12)
k.alemdar 10 yıl önce
haber 61 bungünkü olanlari bizimle paylasirken, nerede diger basinimiz... hic bir satir yok, niye susuyorsunuz.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Şampiyonluk kupası da bize verilsin aksi halde ligden çekilelim! Hakkımız olan o kupa gelmezse fff binasını yakalım...
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sadri Baba sana güveniyoruz orda Trabzon'un haklarını sonuna kadar savunacağınızdan şüphemiz yok!
ismet.y 10 yıl önce
Açıkla başkan açıkla daha neler neler dönecek şu zavallı sporumuzun başına şuistinye şeytanları daha melere neler örecek açıkla başkan açıkla
Abc 10 yıl önce
eğer ki yarı bizim kupamızı vermesinler . bunu burda bırakırız. mahşer gününde karşımıza çıkıp benden hak isteyen olursa bilsinki hakkım helal değildir.bakın ts liler gelin bütünleşelim bu takımı ayakta tutalım bugün güzel oynamasalarda maç kazandık ve para kazanmaktan çok maçı kazandığımız için seviniyoruz.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Fenerliler bu kezde CNN türkte son kozlarını oynuyorlar şimdi de söyledikleri ADLİ YARGI SÜRECİ BEKLENSİN TFF PDFK ona göre karar versin tarzında düşünceleri var.Bu akşamda CNN TÜRKTE Ahmet Hakan ın konukları Ömer,Emin ve diğerleri.
ertekin 10 yıl önce
trabzonun hakkı verilmezse ligten çekilip,karadeniz,doğuanadolu ve güneydoğu anadolu takımlarından oluşan bir lig kurarak futbol oynanmalıdır.fenerin tff sinin Allah cezasını verir.mehmet ali aydınlar da birgün hesap vermeye gidecektir.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Son etik kurulu raporuda ilk rapor gibiymiş sıkntı yok sıkıntısı olanlar düşünün.Trabzonspor 7.lig şampiyonluk kupasını er yada geç alacaktır.Yaşayıp göreceğiz.Sanal Fener tandanslı lehlerine çıkan haberler e itibar etmeyin gardınızı alın Trabzonspor için çalışın sürecin sonunda kazanan TRABZONSPOR umuz ve cefekar vefekar taraftarları yani bizler olacağız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@