alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

"Başbakan'ı aradım ve..."

 Galatasaray'ın şampiyonluk kupasını Kadıköy'de kaldırmaması için hiçbir sebebin olmadığını dile getiren Albayrak, konuyu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da ilettiğini dile getirdi.  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradığını ve durumu kendisine anlattığın

Spor 12.05.2012, 23:34

 

Galatasaray'ın şampiyonluk kupasını Kadıköy'de kaldırmaması için hiçbir sebebin olmadığını dile getiren Albayrak, konuyu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da ilettiğini dile getirdi. 

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradığını ve durumu kendisine anlattığını dile getiren Albayrak, "Başbakanımız ile telefonda görüştük ve kendisine durumu anlattım. Başbakanımız da sayın valimizi arayarak gerekli önlemlerin alınması gerektiğini söyledi. Biz bu kupayı hak ettik ve bu kupayı almak istiyoruz. Sonuç olarak futbolcularımız bir sezon boyunca tüm zorluklara karşı mücadele etti ve sonunda bir başarı elde etti. Biz bu kupayı burada kaldırmazsak Galatasaray camiasına bunun hesabına veremeyiz." dedi. 


Yorumlar (11)
camoka 10 yıl önce
ya başbakan size söyleyemedi galiba kupa sahaya yansımadı
ZugasiBerepe 10 yıl önce
Anladın mı Trabzonlu 10 aydır kupanı kim vermiyor uyanın artık uyanın
fatihten 10 yıl önce
sayın Albayrak gitmişken bizim kupayı da al gel, bu yönetim bir yıldır becerip bir kupayı alamadı
printer 10 yıl önce
Aslında bu olayların sorumlusu 3 temmuzdan beri Fenerbahçenin moralini bozan Trabzonspordur derseler şaşırmam. Canları cehenneme
ertekin 10 yıl önce
azizin yerine başbakan mı bakıyor artık.onu sormaya gerek yokki.ne bu ya.kupa kazanılan yerden alınır.
storm 10 yıl önce
Al iste sana basbakanin in bir numarali adami, butun devlet kurumlarinda rizeliler bas kosede, su herifteki tipe bak, 1 - 2 ay icinde Burak YIlmaz i gs ye almak icin calismalara basla tipsiz herif. Zinhar bu cinconlulara guvenmeyin sikeci fenerlilerden farki yoktur bunlarin. fb ile gs arasinda cok fark yok, BJK ise sadece mert bir dusman o kadar.
ali ihsan. 10 yıl önce
Ne yazıkki biz, bu tavrı gösteremedik...
bayram ozturk 10 yıl önce
bizum basbakanı arayacak yalakamız yokdu o yüzden bir senedir kupamız verilmedi,,,,,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@