Barış Memiş Trabzon'a kiralandı

Trabzonsporlu futbolcu Barış Memiş, 1 yıllığına 1461 Trabzon'a kiralandı. Karşıyaka'da oynarken 2 yıl müsabakalardan men cezası alan genç futbolcu Barış Memiş yeniden sahalara dönüyor.Trabzonspor ile sözleşmesi devam eden Barış Memiş 1 yllığına pilot takı

Spor 25.06.2012, 17:06
Barış Memiş Trabzon'a kiralandı

Trabzonsporlu futbolcu Barış Memiş, 1 yıllığına 1461 Trabzon'a kiralandı. Karşıyaka'da oynarken 2 yıl müsabakalardan men cezası alan genç futbolcu Barış Memiş yeniden sahalara dönüyor.

Trabzonspor ile sözleşmesi devam eden Barış Memiş 1 yllığına pilot takım 1461 Trabzon'a kiralandı. Barış kendisini 1461 Trabzon'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Genç futbolcu Ersun Yanal döneminde Trabzonspor A takım kadrosuna dahil edilmişti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
kalecik 9 yıl önce
barış piyasada yontulmamış topçulara milyon euro lar istiyorlar senin kumaşını biliyoruz işte sana bir şans daha çok çalış "ayinesi iştir lafa bakılmaz"
marfat 9 yıl önce
baslar yıne basında sapka altında araba ktu cafelerınde cırıt atmaya cefa satmaya dam olmaz bu..
ts_murat 9 yıl önce
senden çok ümitliydik. inş. boşa geçirmemişindir zamanını. yeteneğine ihanet etme.
şafak 9 yıl önce
Eğer Gökdeniz Karadeniz gibi dönerse bir yıl sonra Trabzonspor'a süper bir transfer olur. Colman-Soner-Barış Memiş'den oluşacak orta sahanın şimdiden hayali bile güzel. Bu kulüp sana altın bir fırsat sundu. Yıldızı yetişmeyen bu ülkede en büyük yıldız olabilirsin. Evet yaptığın hatadan büyük ders almış olmalısın. Hatalarından arınmış olgunlaşmış bir Barış Memiş her zaman bu takımın yıldızı olacaktır.
selimcan 9 yıl önce
mustafa hoca kadrosuna kattığına göre, barış memişin nasıl futbol oynadığını görecek adamın birisi.

transferler hiç mühim değildir. geçen sezonki kadromuz kalitesinin karşılığını alabildi mi..

elbette beceriksiz ve yeteneksiz olduktan sonra en iyi topçuyu da alsan 5 para etmez..

kimse unutmasın, AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER sözünün ne kadar doğru olduğunu. ne güzel yav, yalanlar, iftiralar, bahaneler, palavralar mükemmel para ediyor. en çok da böyle bir adamı yorumlarında öven zavallılar güldürüyor beni....çok büyük hocaymış canım. aman nazar değmesin...hah hah hah haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........mubarek olsun bu adama kul olanlara. en başta da sadri bey ve nezvat şakara....
ssyybb 9 yıl önce
senin yeteneğini bilen teknik adamlar,seni kazanmak için bu fırsatı verdiler sana.ben biliyorum geçmişten çok büyük dersler çıkardığını ama bunu futbolun ve efendiliğnle tüm camiaya göstermen gerekiyor.senden beklenen budur.ben başaracağına inanıyoru.yeniden hoş geldin barış......
ozyy 9 yıl önce
kovala gitsin adamı bulamadılar oynatmaya. barış memiş gitsin yaz kış kreasyonu tanıtsın . tipi mipi değişmiş ondan topçu olmaz daha .yazık.
cesur yürek 9 yıl önce
ersun yanal zamanında A takıma alındığında da söyledim şimdi de söylüyorum bundan adam olmaz yıldız filan hiç beklemeyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@