Barça'nın son bombası 6 yaşında

Barcelona yeni yıldızlarını yetiştirme çalışmalarına son sürat devam ediyor. Katalan devinin son transferi ise dikkat çekici. Seçmeler sonrasında altyapı antrenörlerinin dikkatini çeken 6 yaşındaki Artur Miani, Barcelona forması giyecek. Kız kardeşinin ba

Spor 16.06.2012, 11:41
Barça'nın son bombası 6 yaşında

Barcelona yeni yıldızlarını yetiştirme çalışmalarına son sürat devam ediyor. Katalan devinin son transferi ise dikkat çekici. Seçmeler sonrasında altyapı antrenörlerinin dikkatini çeken 6 yaşındaki Artur Miani, Barcelona forması giyecek.

 

Kız kardeşinin başvurusu sonrasında seçmelere katılan Artur, Eylül ayından itibaren La Masia’daki eğitimine başlayacak.

 

Artur’un bu başarısından gurur duyduğunu belirten baba Adilson Miani, Globoesporte’ye yaptığı açıklamada, “Benim için büyük bir gurur. Artur hep yaşıtlarıyla futbol oynuyor ve böyle bir şeyi görmemişti. Uzun bir yolculuğa rağmen çok iyiydi” dedi.

 

Artur’un geleceği için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirten Adilson Miani, “Kulüpten daha bir bilgilendirme yapılmadı. Ancak aile olarak Artur’un geleceği için elimizden geleni yapacağız. Benim kısa vadede ülkeden ayrılmam mümkün değil. Ancak annesiyle beraber İspanya’ya gidecekler” diye konuştu.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
SCHNITZER 9 yıl önce
Bizim yönetim derdiki: Bizim Trabzonda cok var bunlardan
asiakrep 9 yıl önce
bu gün böyle bir transfer bizde olsa herkez başkana yönetime küfür

edr yada kombine almıyoruz maça gelmiyoruz teraneleri artık bir nebze uyanın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@