Bana kalsa o kartı geri alırdım!

Fenerbahçeli Gökhan Gönül, "Aykut’un kontrolsüz bir hareketi olabilir ama bana değmedi. Genç oyuncuların çoğu maç başına paraya oynuyor. Bana kalsa o kartı hiç düşünmez geri alırdım” dedi.Fenerbahçe-Trabzonspor maçına fair play davranışıyla damga vuran Gö

Spor 20.12.2011, 12:47
Bana kalsa o kartı geri alırdım!

Fenerbahçeli Gökhan Gönül, "Aykut’un kontrolsüz bir hareketi olabilir ama bana değmedi. Genç oyuncuların çoğu maç başına paraya oynuyor. Bana kalsa o kartı hiç düşünmez geri alırdım” dedi.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçına fair play davranışıyla damga vuran Gökhan Gönül, kendisiyle girdiği ikili mücadele sonrası kırmızı kart gören rakip oyuncu Aykut Akgün için kahrolduğunu söyledi.

Sarı kartın çıktığını görünce kahroldum

Gökhan Gönül, “Aykut, pırıl pırıl, gencecik bir oyuncu. Trabzonspor gibi büyük bir camiada forma şansı bulmuş. 

O an gerçekten çok üzüldüm. O da ekmek parasını futboldan kazanıyor. Bana karşı olan hareketinde kontrolsüzlük olabilir. Ancak, bana hiç değmedi. Cüneyt Çakır hocama durumu söyledim.

Ancak, hareketin sarı kart olduğunu belirtti ve ikinci sarıyı çıkarıp, Aykut’u kırmızıyla attı” dedi. Bu tarz pozisyonlarda futbolcuların, meslektaşlarına karşı daha vicdanlı olması gerektiğini de vurgulayan tecrübeli oyuncu şöyle devam etti:

“Onun çok üzüldüğünü tahmin ediyorum. Bir maç ceza alacak. Bunun sıkıntısını kendisi de ailesi de çekecek. Genç oyuncuların çoğu maç başına paraya oynuyor. Bana kalsa o kartı geri alırdım. Israrla bunu Cüneyt Çakır’a söyledim"


Yorumlar (6)
ismailkemhacıoğlu 10 yıl önce
gökhan gönül tbrkler
gökhan 10 yıl önce
Helal olsun sana gokhan ama iste cuneyt bey ne anlar bu durumdan hakemlik ne bilir o bu davranisindan dolayida seni kutluyorum fair play davranisindan dolayi sen o takimda oynamayida hak etmiyorsun gercekten git avrupaya kurtul orda daha batmadan
astakoz 10 yıl önce
işte emeğe saygı bu..keşke başkan ve yöneticilerinde saygı duysalardi seni tebrik ediyorum..
kolivared 10 yıl önce
Gökhan Gönül,seni bu hareketinden ötürü kutluyorum.Ligin ikinci yarısında Avni Akerde sen hariç alayına beş diyeceğiz.
YADELLERDEN 10 yıl önce
FB'lilerde olmayan vicdan,sende ''birazcık''var...Bu kadarı ile,o camiada şimdilik farklı olduğunu ispatladın.M.Topuz da hareketinin karşılığını bulacak,seni uyarırken insanlık dersinden sınıfta kaldı.Ama tekmeyi, bizim oyuncunun ''ölüm yerine''sallarken neredeydin Gökhan ?
Hüseyin Hayri EREN 10 yıl önce
Timsah gözyaşlarıyla centilmenlik numarasını bizim tecrübeli acemilere iyi yutturdu.Cech'e vur,Aykut'a arkadan dal,dönen topta kendini yere at ve rakibi attır.Haddini aşan herkes, Sn.Şenol GÜNEŞ'TEN ADAMLIK DERSİ ALMALIDIR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@