banner556

>

Bamba ve Giray alarmı

Ziraat Türkiye Kupası'nda forma giymeyen Sol Bamba ve Giray Kaçar'ın Gençlerbirliği maçına yetiştirilmesi için alarm verildi. Sakatlıkları bulunan iki oyuncu dün sabah yapılan antrenmana da katılmazken, tesislerde tedavi oldu.Şenol Güneş'in sağlık kurulun

Spor 01.12.2012, 08:48
Bamba ve Giray alarmı

Ziraat Türkiye Kupası'nda forma giymeyen Sol Bamba ve Giray Kaçar'ın Gençlerbirliği maçına yetiştirilmesi için alarm verildi. Sakatlıkları bulunan iki oyuncu dün sabah yapılan antrenmana da katılmazken, tesislerde tedavi oldu.

Şenol Güneş'in sağlık kurulundan iki oyuncu için sürekli bilgi aldığı ve pazartesi gününe kadar hazır hale getirilmelerini istediği öğrenildi. Savunmanın temel direği olan Sol Bamba, ligde 11 maçta forma giyerken, Giray 5 maçta oynadı.

Yorumlar (2)
MEHMET NURİ YILDIZ 8 yıl önce
neye üzülüyorsunuz ki? girayı götürün sultan murat a bırakın çobanlarla onlara yardımcı olsun.. yenen gollere bir bakın izleyin giray resim karesinde yok..ya arkadaş sen defans oyuncususun topa gir bişe yap hata olsun ama yok sen toptan kaç ve hata yapmamış olursun . bırak artık milleti kandırma...
erdal 8 yıl önce
Takımda savaşan 2 3 kişi var biri giray laf atıyorsun adama. Golde olsa giray var her golde olmasa yok zor işleri adamların. Eskişehir maçını sen tekrar izle bence:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@