'Bamba tamam biri daha var'

Trabzonspor 2. başkanı Necmettin Aytekin, açıklamalarda bulundu. Aytekin, "Bamba'nın tatil dönüşü sonrası resmi sözleşmeye imza atacağını belirterek, "Bu konuda her hangi bir pürüz yok. Panik yok" dedi. BAMBA HARİÇ BİR SAVUNMACI DAHABamba'nın dışında bir

Spor 14.06.2012, 19:57
'Bamba tamam biri daha var'

Trabzonspor 2. başkanı Necmettin Aytekin, açıklamalarda bulundu.

 

Aytekin, "Bamba'nın tatil dönüşü sonrası resmi sözleşmeye imza atacağını belirterek, "Bu konuda her hangi bir pürüz yok. Panik yok" dedi.

 

BAMBA HARİÇ BİR SAVUNMACI DAHA

Bamba'nın dışında bir merkez savunma oyuncusu daha alacaklarını ifade eden Aytekin, "1 Temmuz'da takımımız toplanacak. 4 Temmuz'da Hollanda'da ilk etap kampı yapılacak. Sonrasında Almanya'da bir kamp daha olacak. 

 

Hedefimiz 1 Temmuz'a kadar bütün transferleri bitirmektir.  Tüm futbolcularımızın hazırlık kampına katılması hedefimizdir" diye konuştu. 

 

UMUT BULUT, GALATASARAY'IN KARARIDIR, BİZ BU KONUDA YORUM YAPMAYIZ

Umut Bulut'un Galatasaray'a transferi konusunda yorum yapmayacağını belirten 2. Başkan Aytekin, "Bu başka bir kulübün iç işidir. Biz bu konuda yorum yapmayız" dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (18)
sinaa 9 yıl önce
Alacağınız oyuncuları gizli tutun karşınızda çaresiz bir GS var zavallılar bizim bütün çıktılarımıza talipler,Aciyorum onlara..
SseymenN 9 yıl önce
Gidecekler: pawel, piotr, cech, sapara, vittek, henriquie... 1461 e Kiralıklar: eren, sercan, jebrin, aykut, emre... Gelenler: yasin, emre, bamba.. Gelecekler: hasan ali , serdar, ömer toprak , alper , muhammed , sercan (iyi paraya burak gitmeli , egemen geri alınmamalı )
piatti 9 yıl önce
al egemen yada sivoku bitsin bu iş gardaş bide cenk muhammet ikilisi tamamdır bu iş ki burak durmayacağa benziyorrr
benimerkan 9 yıl önce
buradan birkaç haftadır pekte adetim olmamasına rağmen transferde isim yazıyorum.belki haddim değil ama yine yazacağım...muhammet demir,hasan ali,alper,soner,serdar aziz...alın bu gençleri şenol güneşin elinde hepsi yıldız olsun.yabancıya gerek yok.
muranji 9 yıl önce
Galatasaray Trabzon kiminle ilgileniyorsa onu alıyorsa, yönetime sesleniyorum guiza ile de ilgilensinler...
ihsan sabri akarsu 9 yıl önce
defansa seri. cabuk birisi gerekli sol ayakli... mutlaka yerli olmali.. (egemen gibi) forwetede kaliteli muhammet alinmali gerekirse potuk. ve cenk alinmasin. mami mutlaka alinsin...
nejdetbal 9 yıl önce
Bambanın yanına Euro 2012 de Danimarkadan Kjaher alınabilir.Belki dikkatini çekmiştir izleyenlerin uzun sarı saçlı defans oyuncusu 2 maçını izledim turnuvada Hollanda ve Portekiz gibi iki güçlü takıma karşı bir kere bile top diktiğini görmedim.Son derece sakin ve paslı çıkan bir defans oyuncusu bence hemen alınmalı.
TSAsigi 9 yıl önce
Ilk zamanlar Sadri Baskan egemenleri enginleri selcuklari buraklari aliyordu costuruyordu bizi ama simdi o coskuda gitti husran oldu MALESEF
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@