Bali: İsmimi de rezil etti yahu!

Trabzonspor'un eski futbolcularından Serdar Bali, Fenerbahçe - Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ın çok kötü maç yönettiğini belirtirken, TFF yönetimine de iğneleyici sözler sarf etti.Bali, Kanal 24'deki bir spor programında, "Ya beni hapse atın, ya

Spor 19.12.2011, 00:08
Bali: İsmimi de rezil etti yahu!

Trabzonspor'un eski futbolcularından Serdar Bali, Fenerbahçe - Trabzonspor maçının hakemi Cüneyt Çakır'ın çok kötü maç yönettiğini belirtirken, TFF yönetimine de iğneleyici sözler sarf etti.

Bali, Kanal 24'deki bir spor programında, "Ya beni hapse atın, ya kupa mı verin? Yaptıysam at hapse, yapmadıysam ver kupamı! Özellikle hakem Cüneyt'e söylemek istiyorum 'Cüneyt beni en çok üzen babanın isminin Serdar olması ikinizde ismimi rezil ettiniz" dedi.


Yorumlar (3)
k.alemdar 10 yıl önce
babasinin ismi yada senin isminin serdar olmasinin ne alakasi var yaa, dogru dürüst birsey söyle arkanda duralim, mesela ya hapse at ya kupami ver dedin yürekten katiliyorum, fakat bu isim olayi kendini öne cikarma gibi durdu.
alios 10 yıl önce
Serdar Bali'nin tüm yorumlarını gece boyunca izledim. gerçekten trabzonsporu sonuna kadar savundu, çok da güzel açıklamalarda bulundu.
baysel 10 yıl önce
Valla niye yalan söyleyeyim, herkes birşeylerin peşinde, yorumcu para ve reklam peşinde, Hoca para ve şöhret peşinde, yönetici ne peşinde bliyorsunuz. Bir futbolcu satsamda avanta alsam peşinde... Yazık ne duruma geldik. Daha meç seyretmek istemiyorum. Midem bulanıyor valla...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@