7m


7m

hyundai

Bakan Yılmaz Trabzonspor'da

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Trabzonspor’da. Bir dizi ziyaretler için Trabzon’a gelen bakan Yılmaz Trabzonspor tesislerine geldi. Bordo mavili ekibin başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu bakan Yılmaz onuruna bir yemek verdi. Trabzonspor başkanı Sadr

Spor 08.01.2012, 18:55
Bakan Yılmaz Trabzonspor'da

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Trabzonspor’da. Bir dizi ziyaretler için Trabzon’a gelen bakan Yılmaz Trabzonspor tesislerine geldi. Bordo mavili ekibin başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu bakan Yılmaz onuruna bir yemek verdi. 

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Bakan Yılmaz’a bir plaket sundu.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Yılmaz’ın Trabzonspor’u ziyaretine Eski bakan Akparti Trabzon milletvekili Faruk Özak, Safiye Seymenoğlu, Cevdet Erdöl Trabzon Valisi Dr Recep Kızılcık, Trabzon Belediye başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor eski başkanları Salih Erdem A.Celal Ataman ve Divan başkanlık kurulu başkanı Ali Özbak Trabzonspor eski teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı  ve yöneticiler katıldı.

Bordo mavili ekibin yönetimi Bakan Yılmaz’a üzerinde ismet Yılmaz, 61 yazılı bir Trabzonspor forması hediye etti. Eski bakan Faruk Özak'da Bakan Yılmaz'a Bir plaket verdi

BAKAN YILMAZ  ONUR ÜYESİ OLDU  

Konuşmaların ardındanTrabzon Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak da, Onur Üyelik belgesi verdiği Yılmaz’a, ‘Biz kulübümüze katkıları olan herkese Onur Üyelik Belgesi veriyoruz. Sizden de geleceğe dönük katkı beklediğimiz için bu belgeyi veriyoruz” dedi.

Bakan Yılmaz da, Başkan Sadri Şener’e, Milli Savunma Bakanlığı’nın bir anı tabağını hediye etti.


Yorumlar (11)
caykaram 10 yıl önce
Daha dün belediye başkanının ''kupamızı bize versinler'' demecine karşılık. ''kupa verilmez alınır, daha çok çalışın seneye kupayı siz alın'' karşılığını veren bu bakan, şimdi kulüp binasında öylemi. Ama ne olacak yönetimde basiret yokki.
cosdağı 10 yıl önce
aile resminde şike yasasına evet dediği tescillenen safiye seyenoğlu ve son 1 aydır yaşanan sürecde ortalıkda görünmeyen diğer vekiller dediğim gibi boyunlarına ts atkılarını takıp gitmişler
MEHMET KÜÇÜK 10 yıl önce
Trabzonda kurulması düşünülen er eğitim alayını milli savunma bakanımıza sormak isderdim.Bu konuda yerel basından gazeteciler bu soruyu sormasını beklerdim.inşallah sormuşlardır.
aergin 10 yıl önce
hangi yüzle geldiniz oraya..gönül almayamı.metris e gidin gönül almak için..
siyahkara 10 yıl önce
bir gün önce kupa verilmez alınır diyordun. ne oldu şimdi, ne değişti? şike yasasına el kaldırdın mı? sen ve diğer trabzonlu milletvekilleri şikeye EVET demişseniz burda yeriniz de işiniz de yok. BİZ SİZİ UNUTMAYACAĞIZ. Bizi BDP liler savundu YAZIKLAR OLSUN SİZE. bu utanç size yeteeeerrrrr. SİZ KİMİN VEKİLİSİNİZ ???
pitbull 10 yıl önce
bu bakanı trabzonspor klubünden içeri kim soktu.
S.S.Ç 10 yıl önce
DÜN GECE;Show tw de yayınlanan O SES TÜRKİYE yarışmasında, her fırsatta ;TRABZONLUYUM diyen NURSENA nın acı çığlığını duyamayan siz sewgili medyamıza ve o medyanın köşesinde yer tutan kalemşörlerine yazıklar olsun. her fırsatta ben TRABZONLUYUM diyen kızcağız için BAŞTA VALİLİK ,BELEDİYE BAŞKANI , TSO,SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE ESAS BELİRLEYİCİ OLAN ÇOK SEWGİLİ, taşıyla toprağıyla, en önemlisi kültürüyle iç içe büyüdüğümüz medari iftarımız dediğimiz ,VATANI BİR BÜTÜN SAYAN ,ayağa kalkınca ortalığı titreten çok sewgili TRABZON ve Trabzon spor sewdalısı olan bireyleri ayağa kaldıramayışınızın dün gece buruk ezikliğini yaşadık.Bu arada Trabzon Spor SEWDASI yOLUNDA hakkın rahmetine kavuşan 4 gencecik fidanımıza , Allahtan rahmet diliyor, sizleride bu ülkenin ÇILGIN TRABZONLULARININ, değerlerine sahip çıkamayışınızı belki basiretinizin bağlanmasına bağlıyor ;SAYGI VE SEWGİLRİMİ İLETİYORUM.
AHMED KARAKAYA 10 yıl önce
yine şampiyonluk istedimi acaba ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@