Bakan Kılıç'tan Trabzon yorumu

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun aldığı maçlara gitmeme kararı ile ilgili soruya da ''Trabzonspor yönetiminin maçlara gitmeme kararını ne benim yorumlamam doğru olur,Bu konudaki yorum Trabzonspor ve federasyon yetki

Spor 19.12.2011, 13:41
Bakan Kılıç'tan Trabzon yorumu

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun aldığı maçlara gitmeme kararı ile ilgili soruya da ''Trabzonspor yönetiminin maçlara gitmeme kararını ne benim yorumlamam doğru olur,

Bu konudaki yorum Trabzonspor ve federasyon yetkililerine aittir. 

Pozisyon yorumu yapar gibi yorum yapmamız doğru da olmaz, şık da olmaz'' diyerek sözlerini tamamladı. 


Yorumlar (29)
gecesefi 10 yıl önce
adı spor bakanı ama neye baktığını kendiside bilmiyor..hele fenerle ilgili bir konu olduğunda dut yemiş bülbül mübarek...bakansan bakanlığını bil ağırlığını koy..orası birilerine yaranma makamı değil.
k.alemdar 10 yıl önce
bircok spor bakani yasadi ve gördü bu millet ama senden nefret ettigi kadar kimseden etmedi, hic bir bakanin üzerindeki takim elbisenin rengi bu kadar acik secik ortada degildi, senin takim elbisen sari lacivert sn bakan artik ne konusursan konus rengin belli oldu, istifa etmek te bir erdemliktir.
astakoz 10 yıl önce
Bu camianın ileri gelenleri nerde??niçin sesiniz çıkmıyor nerde eski başkanlar yonetiçiler?!ileride bu takımın yonetimine hangi yüzle soyunacaksınız!çıkıp nasıl oy isteyeceksiniz...demekki dert trabzonspor değil ona yonetici olup tavan yapmak.
OsmanBD 10 yıl önce
Agzi iki laf yapan bakan olursa olacagi budur.Trabzonlulara sesleniyorum hak aranmaz alinir.yönetimi istifaya cagiralim.bizans sultasi kafamiza bu yönetimin acizliginden cesaret alarak vuruyor.yeni yönetim olusmali Trabzondan.
MARAZ 10 yıl önce
hukukda bir karar alınırken esas yönüne bakılarak karar verilir diyorlar şekil önemli değildir. işte bir trabzonlu vede trabzonsporlu olarak akşam maçı izlerken utanç duyduğum anı sizlerle paylaşıyorum yönetim tff yi protesto etmek için maça gitmiyor bence doğru fakat acı olan daha düne kadar trabzonda başkanlık yapmış ALBAYRAK efendi şeref tribününde kahkaha atıyor VAY BENİM ZAVALLI TRABZONLUM VEDE TRABZONSPORUM işte sen bu yüzden ŞAMPİYON OLAMAZSIN
seboli 10 yıl önce
acaba nereye bakıyor...
ALPAGUT 10 yıl önce
Kukla bakan modeli olarak iyi rolnüzü oynuyorsunuz,siz Türk futbolunun bu rezil duruma gelmesini seyrettiğiniz için kınıyoruz.
drim 10 yıl önce
Konuşana kadar göbeğine kadar pisliğe basmış futbol için elini taşın altına sok da uyar insanları ki haksızlık yapmasınlar diye. Ne için oradasın. Niye Faruk ÖZAK bu görevi devam ettirmedi. Çok merak ediyorum. Ey develtin ileri gelenleri bu kıyıma bir son verilmesi için girişimlerde bulunun. Karadeniz milletvekilleri harekete geçin. Devleti yönetenler uyumayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@