banner556

Bahri Kaya'dan 1461 Trabzon maçı yorumu

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, 1461 Trabzon’u konuk ettikleri ve 34. dakikada ertelenen maçla ilgili konuştu.Maça oldukça iyi başlamıştınız. Ardından gelen kartlar ve penaltı maçın seyrini değiştirdi. Neler söyleyeceksiniz dünkü kaçla ilgili? 

Spor 15.10.2012, 14:56
Bahri Kaya'dan 1461 Trabzon maçı yorumu

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, 1461 Trabzon’u konuk ettikleri ve 34. dakikada ertelenen maçla ilgili konuştu.

Maça oldukça iyi başlamıştınız. Ardından gelen kartlar ve penaltı maçın seyrini değiştirdi. Neler söyleyeceksiniz dünkü kaçla ilgili? 
Maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Ancak maçı bitirmek isterdik. Her şeye rağmen kazanabileceğimiz bir maçtı. Çok üzgün olduğumu söyleyebilirim.
 
Taraftarın sahaya inmesiyle ilgili neler söyleyeceksiniz? 
O maçta herkes iyi niyetliydi. Maalesef olmasını arzu etmediğimiz bir sonuçla karşı karşıya kaldık. Üzgünüz.
 
Ne olmuştu? 
Dün GAP Arena’da Şanlıurfaspor, aynı puandaki 1461 Trabzon’u konuk etmiş, hakemin kararlarına itiraz eden Şanlıurfasporlu taraftarlar maçın 34. dakikasında sahaya inerek hakem Hüseyin Sabancı’nın üzerine yürümüştü.
 
Polis korumasında soyunma odasında giden Sabancı, yardımcılarıyla birlikte maçı tatil etme kararı almıştı. İki kırmızının çıktığı müsabakanın tatil edildiği dakikada bordo-mavililerin 2-1 üstünlüğü bulunuyordu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@