Aziz'in avukatı Trabzonsporlu çıktı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Şeref Dede, Trabzon doğumlu olduğunu ve Bordo-mavili renklere gönül verdiğini açıkladı.Aziz Yıldırım'ın avukatı Trabzonsporlu çıktı!.. Şike operasyonunun ilk günlerinde canlı yayında muhabirlerle tartışan

Spor 20.12.2011, 09:49
Aziz'in avukatı Trabzonsporlu çıktı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Şeref Dede, Trabzon doğumlu olduğunu ve Bordo-mavili renklere gönül verdiğini açıkladı.

Aziz Yıldırım'ın avukatı Trabzonsporlu çıktı!.. Şike operasyonunun ilk günlerinde canlı yayında muhabirlerle tartışan ve sinirli tavırlarıyla dikkat çeken avukat Şeref Dede tuttuğu takımı açıkladı.

Canlı yayında neler dedi. Sayfa 2'de

[PAGE]


TV8'de 'Her Şey Futbol' programına telefonla bağlanan Dede, "Hangi takımı 470.20111220095048.jpgtutuyorsunuz?" sorusu üzerine Trabzon doğumlu olduğunu belirterek, "Bu yüzden de memleketimin takımını tutuyorum. Yani Trabzonsporluyum" dedi.

Şeref Dede, Şike operasyonunun başladığı ilk günlerde bir gazetecinin, ''Aziz Yıldırım anjiyo olacak mı?'' şeklindeki sorusu üzerine, ''Ben böyle bir şey söylemedim, nereden çıkardınız? Bunu biz bilemeyiz, doktorlar bilir. Bu bir sağlık meselesi. Sağlık konusunda ben açıklama yapabilir miyim?" diyerek basın mensuplarına çok sert tepki göstermişti.


Yorumlar (15)
HOTS 10 yıl önce
Ne edecesın senin gibi GDO lular çıkıyor arada. Ergun Türsoy Özer Zurnacı bunlardan bazıları sen de bu furyaya katılmışsın. Artık etken nedir bilemiyorum mistik konular bunlar ama sizin nüfus cüzdanınızda doğum yeri Trabzon yazması beni kahrediyor.
Kubasar Bey 10 yıl önce
al bi tane daha ... barındırmayın ha bole TRABZON luları aranızda selam bile vermeyin ...
erdogduluatom 10 yıl önce
Fabrika ayarlarına geri dönmesi lazım...
D_BEKTAS 10 yıl önce
Yok daha neler,hem Trabzonsporlu hemde Aziz Yıldırım'ın avukatı,nasıl bir mide var bu adamda,komikk,inanmıyorum bu adamın Trabzonsporluluğuna,gerçekten TS'li olan bu adamın avukatlığını yapmaz,yapmamalıda
isakarsu 10 yıl önce
Şu 2 mahluktan iğreniyorum.. Aziz yalakaları.. ortak program yapıyorlar.
kayats 10 yıl önce
Hem şeref,hem dede, hem Trabzon'lu,hem Trabzonsporlu,hemide Aziz'in avukatı.Ne saçma bir cümle oldu.Hiç şeref ve Aziz aynı cümlede olur mu?.
Ergün 10 yıl önce
Şeref Ağbi Trabzonludur ancaaaak, asla Trabzonsporlu değildir. O, Fenerbahçelidir, inanmayın
bakirtas 10 yıl önce
Evet Şeref Araklı,Cimlalı'sın.Çok muhterem ataların var.Anne tarafından hısımız.Sana yalan yakışmıyor.Trabzonspor'lu değilsin.Aksine Fenerbahçe'lisin.Trabzon'lu olupta gizli fanatiklerdensin ! Yani GDO'lusun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@