banner441

Aziz Yıldırım'dan patavatsız açıklama

 Fenerbahçe’nin Kıbrıs Rum Kesimi’yle yaptığı yolculuğa başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yanı sıra kalabalık bir misafir topluluğu da katıldı. Maça birlikte giden yöneticiler ve Yıldırım’ın yakın dostları Limassol kulübü ve Kıbrıs Rum Kesimi’nin güve

Spor 27.10.2012, 09:40
Aziz Yıldırım'dan patavatsız açıklama

 

Fenerbahçe’nin Kıbrıs Rum Kesimi’yle yaptığı yolculuğa başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yanı sıra kalabalık bir misafir topluluğu da katıldı. Maça birlikte giden yöneticiler ve Yıldırım’ın yakın dostları Limassol kulübü ve Kıbrıs Rum Kesimi’nin güvenlik kuvvetlerinin yakın ilgisi ve alakası, verilen yemekle pekişen dostluktan oldukça memnun kaldılar. Bayrak kriziyle başlayan dostluk adımlarının atılmasından dolayı oldukça memnun olan başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler 90 dakika sonrasında bir durum değerlendirmesi yaparak, “Ne acıdır ki Galatasaray ve Trabzon’la bir maç oynasaydık Limassol’da yaşadığımız sevgi ve barışı maalesef bulamazdık” dediler.
 
‘UMARIZ ÖRNEK TEŞKİL EDER’
 
Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin ortak düşüncesi şu oldu: Galatasaray ve Trabzonspor maçları hele hele bu sene çok daha gergin geçeceğe benziyor. Ama Limassol’da en ufak bir gerginlik ve problemle karşılaşmadık. Bu kadar gerilen bayrak krizinin televizyonlarda saatlerce konuşulduğu ve büyük olayların çıkılacağı düşünülen böyle bir maçta en ufak bir sorunla karşılaşmamamız bizi açıkça çok düşündürdü. Umarız örnek teşkil eder ve Galatasaray ile Trabzon maçlarında da ülkeler arasında yaşanan krizin bu kadar sevgiyle barışla bitirilmiş bir 90 dakikanın örneğini yaşarız. Bu kadar gergin maç olarak gösterilen karşılaşmada bir tane yabancı madde bile sahaya atılmaması manidardır.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (30)
Yusuf Altuntaş 7 yıl önce
yok yok Bu adam kendine küfür edilmesi için böyle demeç veriyo yoksa bunun başka mantıklı bi açıklaması olamaz
metehan turan 7 yıl önce
haklısın limasol neyse siz de osunuz. aslında kardeş kulüp olsanız sise çok yakışır. sahte rapor alıp askerden yıldırım hızıyla kaçan adam ve onun biricik dostu limasol. ne kadar yakıştı yavv
ishak bayraktar 7 yıl önce
şike yaparak şampiyonluklarını ellerinden çal ondan sonra dostluklarını görürsün. seni nasıl kazığa oturtuyorlar.
A. Nevzat Doğru 7 yıl önce
Azizde ve fenerlilerin genelinde Rum kanı olabilir, kan çekmiştir mehabbet olmuştur !
hüseyin üçünçü 7 yıl önce
az-ize alınca bağırsaktan konuşuyor.güya yönlendirme yapmaya çalışıyor.bizlerin onun istediği modda olmamızı istiyor.AkLıNNcA!!!! EĞER BİR GRAM AKLI VARSA O BAŞKA.ha nerede kalmıştık az-iiizm SEN BİZİM ÇIRAĞIMIZ BİLE OLAMAZSIN.YEMEZLER SEN BAĞIRSAKTAN KONUŞMAYA DEVAM ET!!
bayram konak 7 yıl önce
Zihniyetiniz aynı. Karateriniz aynı. Sizin onlardan ne farkınız var. İki KARDEŞ!!! kulüp. Kafanıza göre takılın.
osman sönmez 7 yıl önce
biri rum takımı biri fener rum.................!!!
Huseyin DURMUS 7 yıl önce
Sen kimsin kime hizmet ediyorsun, oce temizlen sonra saygidan bahset, sikeci hirsiz.Hollanda dan Huseyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@