Aziz Yıldırım'a yine red verildi

Aziz Yıldırım'ın tahliye talebi yine red edildi."Futbolda Şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 4'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davada, mahkeme başkanı Mehmet Ekinci davanın Pazartesi günü kar

Spor 29.06.2012, 16:52
Aziz Yıldırım'a yine red verildi

Aziz Yıldırım'ın tahliye talebi yine red edildi.

"Futbolda Şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 4'ü tutuklu 93 sanık hakkında açılan davada, mahkeme başkanı Mehmet Ekinci davanın Pazartesi günü karara bağlanacağını belirtti.

Arar karar için hazırlıklar yapılıyor.

Arar karar için avukatların duruşma salonuna alınmasına başlandı. Basın duruşma salonuna alınmadı. 

Savcı mütaalasında tutuklu sanıkların tutukluluk halinin devamını talep etti. Mahkeme Başkanı kararı uygun buldu ve tutuklu şahısların tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

Mahkeme başkanı Ekinci, "Tutukluluk durumunun hükümle birlikte yeniden incelenmesi" gerekçesiyle tahliye talebinin reddine karar verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
marfat 9 yıl önce
nıye p.tesıye kaldı nıhaı karar yıne nedır bua cıklnamıyor bekle bekle bekle nereye kadar h.sonu kımbılır ne alangırıler doner yıne..
mavi ay 9 yıl önce
Bu bizim adaletimiz tam bir Brezilya dizsine döndü yarından sonra ,arkası yarın vb.Arkadaş kararını versene neden pazartesi birinden veya birilerinden talimat mı bekliyorsunuz.İyiki size bir dava düştü indir kaldır lahana çorbası bağlayın bitsin artık yoook sizde TFF nin yaptığını PDFK veya Tahkim kurulunun yaptığını yapacaksanız o zaman bu millet size hesap sorar çünkü siz devletin kurumusunuz Oyankılar paranın kulu olmuşlar onlara doğru yola gidin desen ne yazar demesen ne yazar.
oflu mehmet 9 yıl önce
yer yüzünde böyle bir rezillik bir daha yasanmadi Bu Aziz cikarsa nerde yasayacak insanlarin icine cikmaya yüzü varmidir aceba Bence yüzü olsa o isleri yapmazdi Çok yazik Türk futbolunu bitiren adam olarak tarihe gececek bence . Yandas medyada bos durmuyor gereken leri yapiyor futbolu kurtarmaya kimse ugrasmiyor cok yazik suc isleyen cezasini cekmeli kim olursa olsun adalet islemeli tek yanli degil esit sekilde Tam bir komediye döndü bu is Kimse artik ciddiye bile almiyor azizin konustuklarini anlamiyorlar nedense
beylul 9 yıl önce
Egemen sermaye,egemen takım,egemne AKP şimdi hemen yargıyı egemenliğine alarak yargıçlerı etki altına almazlarsa görürsünüz siz.Trabzon olsa denklemin tarafı iş konuşulmazdı biterdi,Trabzon takım ve camia olarak dağılırdı.Karar almışlsarmışmış.Saha temizmiş neden öyle ise içerdeler?
şafak 9 yıl önce
Hiç önemli değil. Ülkede herşey değişti ama zihniyet asla değişmedi. Çünkü değişimi yapanların anlayış değiştirme gibi bir dertleri yok. Aziz yatsa da başkaları şike yapar. Önemli olan karlı çıkmak. Hukuk diye bir derdimiz zaten yok.
alican 9 yıl önce
bizi ilgilendiren TS un şampiyonluğu...aziz içerde olsun, dışarda olsun bize ne...şamp.luk bize verilmezse hepsinin canı cehenneme...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@