alexa metrics

banner560

banner572

'Aziz Yıldırım'a haksızlık yapıldı'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, futbolda şike iddialarına yönelik dava kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ''büyük haksızlık'' yapıldığını söyledi. Kılıçdaroğlu, partisinin Bitlis il kongresine katıldıktan sonra

Spor 11.05.2012, 10:24
'Aziz Yıldırım'a haksızlık yapıldı'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, futbolda şike iddialarına yönelik dava kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a ''büyük haksızlık'' yapıldığını söyledi.

 

Kılıçdaroğlu, partisinin Bitlis il kongresine katıldıktan sonra, Muş'a geldi. CHP Muş İl Başkanlığı tarafından verilen yemeğe katılan Kılıçdaroğlu, futbolda şike ve teşvik primi iddialarını parti olarak yakından takip ettiklerini vurgulayarak, ''Aziz Yıldırım'a büyük bir haksızlık yapıldı'' diye konuştu.

 

Hafta sonu Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanacak süper final karşılaşmasıyla ilgili soruya da Kılıçdaroğlu, ''Ben Fenerbahçeliyim ama centilmenliği asla sporun dışına itmemeliyiz.

Güzel, başarılı ve heyecan dolu bir maç olmasını isterim. Kim güzel oynarsa onun şampiyonun olmasını istiyorum'' ifadesini kullandı.


Yorumlar (47)
çakıro 10 yıl önce
çok dokundu bana şikebahçeliymissin sende trabzona geldiğin zaman sanada elbet cevap vermesini biliriz
turgutu 10 yıl önce
Kemal bey bir sen eksiktin bizde diyorduk ki nerede bu adaletli kemal bey ! sende geldin tam oldu aferin size el ele verin kurtarın feneri vicdan, adalet, hak ve hukuktan bahsetmeye gelince de meydanlarda atın nutuklarınızı ama hata sizde değil bizim gibi iri kafalılarda .....!
ortaoba 10 yıl önce
sen var ya sen benim oyumu haketmiyorsun sen ve senin gibiler yüzünden o parti bir adım ileri gidemiyor işte.muştan bitlisten kaç tane oy almıştın kaç fb li sana oy vermişti yazıklar olsun memleketimde chp den belediye başkanı çıkardık ama sen haksızlık azize yapıldı diyorsun.peki trabzona trabzonspora yapılan ne kazık dimi...
bayburtlu 10 yıl önce
Ya deli olacağım ben Ak Partiye oy verdim ama Başabakanın tavrına deli oluyorum..Ya bu azize ne kadar etkiliymiş baksana ülkenin başbakanıda anamuhalefet lideride azizeye toz kondurmuyor..Şimdi sengelde Başkanımız Şenere kız..Nasılda tek başına savunuyor.Bizler Başkanımızın yanında olup ona destek olalım.
seboli 10 yıl önce
hırsızın,dolandırıcının,üçkağıtçının rağbet gördüğü bir düzende yaşıyoruz....hiç şaşırmadım....
OnAir_TS 10 yıl önce
herkes birseyden nemalanmaya calisiyor, kemal bey de bakti bunlarda taraftar cok, sirin gözükme ayaklari yapmaya baslamis. oy ugruna daha ne gibi kiliklara gireceksiniz cok merak ediyorum yaa.
fatihten 10 yıl önce
Başbakan Fenerbahçelilerin oylarına göz dikip Trabzonun her aldığı kupayı Fenerbahçeye veriyor, bunu gören Kılıçtaroğlu da o oylardan kendi de nemalanmak istiyor, o da bu şekilde hamle yapıyor
mavi ay 10 yıl önce
içinizden bir tanenizde çıkıpda şu Trabzonspora da haksızlık yapıldı desenize.Sende güya parti başkanı veya bu ülkeye başbakan olmaya çalışıyorsunuz.Önce eğriye eğri doğruya doğru demesini öğrenin.Ondan sonra konuşun bu arada Trabzonlu vekiller artık kış uykusundan uyanın seçim zamanı o sıfatlarınızı görmek istemiyoruz..........
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@