Aziz Yıldırım 'ŞOV' başladı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gündemi uzun süre meşgul edecek çok ilginç açıklamalar yaptı. Metris Cezaevi'nde kendisini ziyaret eden TRTSpor yorumcusu Oğuz Tongsir'e kanunun degişmesininde verdiği. moralle adeta şov yapan Yıldırım 'hodri meydan' dedi

Spor 26.11.2011, 08:46
Aziz Yıldırım 'ŞOV' başladı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gündemi uzun süre meşgul edecek çok ilginç açıklamalar yaptı. Metris Cezaevi'nde kendisini ziyaret eden TRTSpor yorumcusu Oğuz Tongsir'e kanunun degişmesininde verdiği. moralle adeta şov yapan Yıldırım 'hodri meydan' dedi. sağlık durumuyla ilgili de bilgiler verdi. İşte Oğuz Tongsir'in ağzından Metris'te Yıldırım ile yapılan o söyleşiden öne çıkan bazı satır başları:    

'YEMEKLER ÇOK KÖTÜ'"AZİZ Yıldırım'ı son derece sağlıklı ve moralli gördüm. Üzerinde F.Bahçe eşofmanı vardı. Hayli bakımlıydı. Biraz kilo vermiş gibiydi. Nedenini sordum, "Cezaevinde yemekler pek iyi değil. O yüzden kilo vermiş olabilirim" dedi. Tansiyonu 7-13'müş. Ya şeker hastalığı ne durumda diyecek oldum, "Moralim bozulmasın diye şekerimi ölçmüyorum" karşılığını verdi.    

'SAĞLAM DURMALIYIM'Tüm Türkiye'nin en çok merak ettiği konulardan biri de yeni yasadan sonra serbest kalıp kalmayacağıydı.. Bunu da sordum Aziz Başkan'a. Ancak umursamaz bir tavırla şu yanıtı verdi: "Yeni kanun umurumda değil. Ne olur bilemem. Bildiğim tek şey, bir lider olarak ben yere sağlam basmak zorundayım."Aramızda kalacak daha bir çok şey konuştuk. Ancak sarı-lacivertlilere mesaj iletmekten de geri kalmadı. Hayli ilginç bir mesajdı bu: "Beni bir statta yargılasınlar. 40 bin kişilik bir statta olsun bu mahkeme. İsterlerse F.Bahçeli seyircileri de içeri almasınlar. Belgelere dayanarak bana istediklerini sorsunlar. Ben hepsine tek tek cevap vereceğim. Hatta tüm televizyonlar bu davayı canlı olarak yayınlayabilirler."


Yorumlar (19)
mozbay 10 yıl önce
40000 e gerek yok gel Trabzona seni 25000 kişilik statda çok güzel yargılarız. Tadına doyamazsın.
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
40000 kişi yetmez dostum. Sen zaten 70 milyon (Fenergenekonlullar dahil)insanın gönlünde yargılandın. Maalesef üzüleceksin ama İDAM cezası kesildi sana. Anlayacağın kalemin kırıldı.
inadina ts 10 yıl önce
konustukca batan adam..insan arasina katilmasi sakincali.
marmaradan 10 yıl önce
esasında yorum yapmaya değmez sıradan bir durum ben haziran ayı genel secimlerinden önce defalarca gerek buradan gerekse bütün haber sitelerinde ikazlarda bulundum dedimki bu şike mevzusunda iktitar partisinin etkisi var ve oy vermeyerek boykot edelim ama başta trabzonda olmak üzere herkes çoşkuyla oy verdi ben ise acıkca kararlı duruşumu sergiledim ve şimdi ne oldu sözde trabzonlu spor bakanının etkisiyle azizimi içeriden kurtarma operasyonu yapdılar alan memnun satan memnun bu saatden sonra trabzonun şampiyon olmasını bekleyenler avucunu yalasın.
astakoz 10 yıl önce
sen içerdeyken tarlalar susuz kaldı aziz
ali ihsan. 10 yıl önce
Devleti temsil edenler bu kadar "basiretsiz" olursa, suç işleyenler seslerini böyle yükseltirler. Ben gelen sesleri duymuyorum artık.Ahırın kapısını kapattım.
kutsaltopraklar 10 yıl önce
Sen kendini ne sanıyosun . Sen kimsin. Senin cezan eninde sonunda verilecektir hiç merak etme. Senin için yasa çıkardıklarına güvenme. Delikanlılık kitabının da yasaları var.
seboli 10 yıl önce
yediğin onca halta rağmen yine de herkes senin kurtulman için seferber oldu.başta da başkanımız sadri bey....show yap şimdi...hakkındır...nasılsa uşakların seni kurtaracaktır....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@