vardallar

Aziz Yıldırım neler yapmış!

Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Başbakan Erdoğan'a küfür ettiği iddia edildi.Yayın yasağı olmasına rağmen herkes, her şeyi, her yerde konuşuyor. İşte o konuşmalardan biri daha TV'de yayınlandı.TV8'de Ertan

Spor 08.12.2011, 10:32
Aziz Yıldırım neler yapmış!

Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Başbakan Erdoğan'a küfür ettiği iddia edildi.

Yayın yasağı olmasına rağmen herkes, her şeyi, her yerde konuşuyor. İşte o konuşmalardan biri daha TV'de yayınlandı.

TV8'de Ertan Tan'ın sunduğu "Erkan Tan'la Başkent'ten" programına katılan Gazeteci Yazarı Talat Atilla "şike iddianamesi"nden çarpıcı bir detay açıkladı.

Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Başbakan Erdoğan'a çok ağır küfür etmiş.

Geçtiğimiz günlerde mahkemeye sunulan Şike iddianamesinin ek delil klasörlerinde yer alan bilgiyi aktaran Gazetci Talat Atilla, Aziz Yıldırım'ın Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na çok ağır küfürler ettiğini açıkladı.

 Bu çarpıcı bilgiyi kamuoyuyla paylaşan Atilla, Başbakan'a ve AKP'ye birkaç kritik soru sordu:

 Size küfür etmiş birisine neden sahip çıkıyorsunuz?

 Aziz Yıldırım bu cesareti nereden alıyor?

CUMHURBAŞKANI'NA DA KÜFÜR ETTİĞİ SÖYLENMİŞTİ

 Şike yasası Cumhurbaşkanı Gül tarafından veto edildiği gün, cezaevinde bulunan Aziz Yıldırım'ın hem Cumhurbaşkanı Gül'e hem de iddianameyi hazırlayan savcıya küfür ettiği iddia edilmişti. Bu iddiayı dile getiren Baransu ayrıca o gece Metris'te kavga çıktığını da dile getirmişti.


Yorumlar (15)
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Adalet ve hak sana zarar verince çirkefleşmek gerekiyor öyle mi? Seni oradan çıkarırsalar o zaman ağlarız acınacak halimize. Sen kimsin ki bir ülkenin Cumhurbaşkanı ve Başbakanına küfür ediyorsun.
araklı.gen.tr 10 yıl önce
Aziz Yıdırım herkese küfür edebilir.Bunu daha önce yaptıklarından biliyoruz.Onu kurtarmak için parmak kaldıranlarda bize küfür ediyorlar aslında...
vakfıkebirkanka 10 yıl önce
eğer gerçekten küfür etmesine rahmen bu şikecilere af getiriliyorsa...aretık ne diyeyim...anlamışsınızdır ne demek istediğimi...yazıklar olsun böyle meclise..onursuz adamlar.
_LONELYWOLF_ 10 yıl önce
az bile demiş deveye diken insanı yadeden prim yapar bilmiyomusunuz.adam haklı bu kdr içerde tututlar çıkınca dava bile açar.çirkef olacaksınki dediğini yapsınlar bakın nasılda bir adam için yasa çıktı gördünüz işte
yavuzalkan 10 yıl önce
ben bu satten sonra aziz yıldırıma asla bir şey söyleyemeyeceğim helal olsun adama şikeyi yaptı , takımın ı şampiyon yaptı , kısa bir süre olsa bile içeri girdi dim dik girdi iddiaları kabul etmediği gibi herkese meydan okudu....içeri girdikten sonra ona düşman gibi gözükenler adamı kurtarmak için seferber oldular....adam o kadar güçlü ki ''üstünlerin hukuku değil , hukukun üstünlüğü '' diye diye bu ülkeyi 10 yıldır yöneten bir zihniyete söve söve de yasa yaptırdı ve çıkıyor ,,,,çıktıkatan sonrada artık ne yapar göreceğiz aziz seni günahım kadar sevmiyorum ama sana bu süreçte gösterdiğin durumdan ötürü saygı duyuyorum dilerim çıktıktan sonra bu siyasilere bunun hesabını sorarsın
ersinsozen 10 yıl önce
kurtlar vadisi dizisindeki baron'un gerçek kimliğini merak eder dururduk, aziz yıldırım imiş meğer
ADIL 10 yıl önce
Türk Halkının Cumhurbaşkanı ve başbakanına sövmek hakaret etmek .Tüm halkımıza yapılan saygısızlık terbiyesizliktir.Bu adam kendini ne zannediyor.Eğer bu doğruysa hapistlerde ömrünü tüketsin.Belki aklı başına gelir.
YADELLERDEN 10 yıl önce
Neler yapmamış ki ? Daha ne yapsın gariban ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@