vardallar

Aziz Yıldırım fenalaştı!

Aziz Yıldırım'ın şike iddianamesi açıklandıktan birkaç saat sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı öğrenildi. Şekeri yükselen Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, 19 kişiyi yöneterek silahsız bir suç örgütü kurmak ve haksız kazanç sağlamak ile suçlanıyor. 

Spor 03.12.2011, 23:45
Aziz Yıldırım fenalaştı!

Aziz Yıldırım'ın şike iddianamesi açıklandıktan birkaç saat sonra fenalaşarak revire kaldırıldığı öğrenildi.

Şekeri yükselen Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, 19 kişiyi yöneterek silahsız bir suç örgütü kurmak ve haksız kazanç sağlamak ile suçlanıyor.

 


Yorumlar (4)
gökhan 10 yıl önce
Trabzonspor taraftarı bilmelidir ki başkanımız dahil hiç kimse Trabzonspor değerlerine aykırı hareket etmemiştir .. - Tuncay BEKİROĞLU - TRABZONWPOR YÖNETİCİSİ !!
ndogru 10 yıl önce
Sayın eski fenerbahçe başkanına Allahtan acil şifalar ve sağlıklar dilerim.
cingün 10 yıl önce
Değermiydi aziz bey, illa da şampiyon olacağım demek.

al işte. yazık ettin hem kendine hem de kulübüne.

ama hala hayret ediyorum ki daha önce kıl payı 2 şampiyonluk kaybetti f.bahçe, o zaman bu aykut kocaman yoktu. ne zaman ki bu adam fbahçeye antrenör oldu işler f.bahçede değişti ve o kadar açık göz olmalı ki karda gezdi izini belli etmedi. hep arka planda kaldı.. bu sezon da 3 istanbul kulübünün 2 tanesi bazı hakemleri ayarlıyor ki bunun tehlikesi de yok, hakem hatası denilip geçiliyor, ama bal gibi hakemler yani bazı hakemler şike yapıyor bazı kulüpler hesabına. ve bu kulüpler bir yandan kendi maçlarıyla ilgili bazı hakemleri ayarlarken, bize de

bazı okunmuş üflenmiş hakemleri verdiriyorlar..

kimse yemiyor bunları. bu sezon maçların bir çoğunda bazı hakemler maçların sonuçlarını değiştirecek kararlar veriyorlar ve yusuf namoğlu mhk başkanı olarak bir hakem hakkında 3 böyyük kulüpten birinin aleyhine karar verdi diye çıkıp o hakemi hançerliyor, ama bizim beşiktaş ve sivas maçlarındaki hakemlerimiz için tek bir kelime söylemiyor.

ne oldu yıllarca 3 istanbul kulübü için her türlü işlerin üzeri kapatıldı da. şimdiki durumu görün de

gerek medya olarak ve gerekse yorumcular olarak biraz

akıllanın. hakkaniyete sahip çıkın..

şike bu ülkede önlenmez. zira spor ahlakı pek yok.

Geçen sezondan akıllandılar, bu yıl tam taktik değiştirdiler ve alabildiğine bazı hakemlerle işlerini götürüyor bazı kulüpler ve bu böyle devam edecek. asıl kıyamet de hani uyduruk bir playoff çıkardılar ya, asıl kıyamet o maçlarda kopacak..yazık...
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Kul bela bulmazmış Allah yazmasa, ALLAH bela yazmaz kul (Aziz) azmazsa. Ne diyelim. Aziz diğer her vatandaşımız gibi bir vatandaştır ve her suç işleyen gibi yargılanıp gereken cezasını görecektir. Adalet, hak, erdem ve insanlık da bunu gerektirir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@