vardallar

Aziz çıkamayınca ağladı!

16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin sadece 8 ismin tahliyesine karar vermesi ve Aziz Yıldırım'ın tutukluluk halinin devam etmesi Fenerbahçeli'leri şoka soktu.Yıldırım, Metris Cezaevi'nde büyük üzüntü yaşarken, ağladığı öğrenildi.Şike ve teşvik operasyonu doğrultu

Spor 13.12.2011, 08:16
Aziz çıkamayınca ağladı!

16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin sadece 8 ismin tahliyesine karar vermesi ve Aziz Yıldırım'ın tutukluluk halinin devam etmesi Fenerbahçeli'leri şoka soktu.

Yıldırım, Metris Cezaevi'nde büyük üzüntü yaşarken, ağladığı öğrenildi.

Şike ve teşvik operasyonu doğrultusunda tutuklu olarak yargılananlar, rutin bir periyotla tahliye talebinde bulunuyordu. Yeni yasayla birlikte dün özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemes,i Serdal Adalı, Tayfur Havutçu, Abdurrahman Yakut, Ahmet Ateş, Ümit Karan, İbrahim Akın, İskender Alın ve Korcan Çelikay’ın tahliyesine karar verdi. Bunun ardından özellikle Beşiktaş cephesinde sevinç yaşanırken, Fenerbahçe camiasında ise büyük hayal kırıklığı vardı. Başkan Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Cemil Turan ve Tamer Yelkovan’ın itirazları mahkeme tarafınca reddedilirken, Metris Cezaevi’nde matem havası yaşandı.

Öyle ki tutuklu kaldığı süre boyunca hemen her akşam revirde bulunan Aziz Yıldırım’ın ziyaretine giden Beşiktaş yöneticisi Serdal Adalı, tahliye kararının çıkmasının ardından son olarak Yıldırım’ın yanına uğradı.


Adalı’dan son ziyaret
Yıldırım, Adalı adına sevinirken kendi taleplerinin reddedilmesi nedeniyle fazlasıyla üzüntülüydü. Öyle ki Metris Cezaevi’nde bulunduğu süreç boyunca yaşadığı bütün sıkıntılara rağmen moralini yüksek tutmaya çalışan Yıldırım'ın, dün gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi.


Yorumlar (5)
muhammet calik 10 yıl önce
Ağla Aziz aglamayan cocuğa emzik vermezler biraz daha ağlarsan bırakırlar senide
YADELLERDEN 10 yıl önce
Ağlamak mı ?Vah vah...İçimiz acıdı,gözlerimiz yaşardı...Vaktinde ''milletin anasını ağlatırken,hak-hukuk tanımaz,ezip geçerken iyiydi de,şimdi ONLARA(!),kim ne yapmış?ETTİLER,BULACAKLAR...TFF'nunun gayretlerine şükretsinler.Bu milletin on parmağı yakalarındadır.unutmasınlar...Suyumuzu-havamızı kirlettiler...
inadina ts 10 yıl önce
utanmaz adam hak ettigimiz sampiyonlugu gasp ettin,birde bizi olmadik islere bulastirdin,milyonlarin iki eli bogazinda,nasil nefes aliyorsun hala.
seboli 10 yıl önce
aziz denilen şahıs göreceksiniz çıkacak ve kahramanlar gibi karşılanacak...hatta türkiye seninle gurur duyuyor tezahüratları yeri göğü inletecek...zaten biz hep bunun gibilerle gurur duymadık mı....teröristi, üç kağıtçısı,alevereci,dalevereci ne varsa hep gurur kaynağımız oldu....
ADIL 10 yıl önce
Fakat hırsız aziz ağlıyor.İçerden çıkamadıya hırsından ağlıyor.Ben güçlüyüym ,şuyum ,buyum nasıl olurda çıkmam diyordur.Beter ol İnşallah..Bu taraftarı üzerken hiç düşünmedinmi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@