banner556

Aysal'dan Hacıosmanoğlu'na "Botoks" cevabı!

Aysal, Hacıosmanoğlu'nun botoks imalı göndermelerine karşılık olarak, “Ben bu botoks işine hiç girmediğim ve yaptırmadığım için, bu tip saçmalıkları da bugüne kadar hiç üstüme almadım. Kim botoks yaptırıyorsa, çıkıp o konuşsun” dedi.HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞ

Spor 09.10.2013, 11:17
Aysal'dan Hacıosmanoğlu'na

Aysal, Hacıosmanoğlu'nun botoks imalı göndermelerine karşılık olarak, “Ben bu botoks işine hiç girmediğim ve yaptırmadığım için, bu tip saçmalıkları da bugüne kadar hiç üstüme almadım. Kim botoks yaptırıyorsa, çıkıp o konuşsun” dedi.


HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

"Başkaları gibi Botoks mu yaptırayım!"

İbrahim Hacıosmanoğlu kendisine “Kurtlar Vadisi” denilmesine sinirlenerek, “Ne yapayım gidip, başka başkanlar gibi botoks mu yaptırayım?” dedi. Hacıosmanoğlu'nun, Aysal'ı ima ettiği öne sürüldü.

Yorumlar (3)
mete devrancı 7 yıl önce
ünal aysal gibi adamlara ihtiyacı var türk futbolunun , ne çok sert nede lakayıt , tam bir otoritere
ali yılmaz 7 yıl önce
ünal aysal değilmiydi selcugu burakı engını alıp takımımızı arka bahçesıne cevıren cıkmıssınız aysal gıbı adamlara ıhtıoyac var diyosun buda azız kadar tehlıkelı adam ondan daha sinsi
mete devrancı 7 yıl önce
selçuğu adnan plat almıştı daha ligler bitmeden , bunu kendiside açıkladı , burak transferiiinde burak ts yi sırtından vurmuş transferde abdürrahim albayrak aktif rol oynamıştır.engine gelince zaten onu biz sattık , kadro dışı kalmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@