Aydınus ile bu sezon ilk kez

Trabzonspor’un ligin 8. Haftasında karşılaşacağı Sivasspor maçını Fırat Aydınus yönetecek.Fırat Aydınus'un yardımcı hakemleri ise Serkan Ok ve Alex Taşçıoğlu oldu.Fırat Aydınus bu sezon Trabzonspor’un ilk kez maçını yönetecek.Fırat Aydınus en son Trabzons

Spor 10.10.2013, 14:30
Aydınus ile bu sezon ilk kez

Trabzonspor’un ligin 8. Haftasında karşılaşacağı Sivasspor maçını Fırat Aydınus yönetecek.Fırat Aydınus'un yardımcı hakemleri ise Serkan Ok ve Alex Taşçıoğlu oldu.Fırat Aydınus bu sezon Trabzonspor’un ilk kez maçını yönetecek.

Fırat Aydınus en son Trabzonspor’un Ankara’da Fenerbahçe ile Ankara’da oynadığı 1-0 mağlup olduğu Türkiye Kupası finalini yönetmişti.

Öte yandan Fırat Aydınus bu sezon Beşiktaş ile Galatasaray’ın Atatürk Olimpiyat Stadında oynadığı maçı da yönetmişti.Yönettiği bu mücadelede verdiği kararlarla tartışmaların odak noktası haline gelmişti.Maçın 90.dakikasında sahaya yüzlerce taraftar girmiş maç tatil edilmişti.

Yorumlar (1)
GÜMÜŞHANELİ 7 yıl önce
Evet nihayet kurt adam görünmeye başladı. Aleksandır TÜPOVİÇ yaptığı bu görevlendirme ile gerçek yüzünü bir daha gösterdi. Şimdi iş bizde. Değerli topçularımız. Bu adama dikkat edin. Kesin ha yanlışa tevessül etmeyin. Siz işinizi yapın ve gollerinizi atın. Tahriklerine kapılmayın. Rakip şaibeli zaten. Onlarda hakeme oynacaklar. Aman dikkat.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@