7m

7m

hyundai

tamfinans

Aydınlar İsviçre'ye gitti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere bugün İsviçre'nin Cenevre şehrine gitti.Aydınlar, "Özel bir şey yok. UEFA ile sürekli görüşüyoruz" dedi. Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile bugün saat

Spor 18.01.2012, 14:45
Aydınlar İsviçre'ye gitti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, UEFA yetkilileri ile görüşmek üzere bugün İsviçre'nin Cenevre şehrine gitti.

Aydınlar, "Özel bir şey yok. UEFA ile sürekli görüşüyoruz" dedi. 


Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile bugün saat 14:25'de İstanbul'dan Cenevre'ye giden Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Aydınlar, bir gazetecinin "UEFA ile hangi konuları görüşeceksiniz ? Bu 58. madde kalacak ancak bu sezon sonunda uygulamaya geçeceği konusunda danışmaya gideceğiniz yönünde haberler vardı. Bu doğru mu" şeklindeki soruya "UEFA ile sürekli görüşüyoruz. Bir görüşme daha yapacağız özel birşey yok. Normal bir görüşme" diye cevap verdi.

"Genel Kurul öncesi son görüşme mi?" şeklindeki bir soruya da Aydınlar, "Gerekirse tekrar görüşürüz" diye cevaplandırdı. UEFA Başkanı ile mi yoksa diğer yetkililerle mi görüşeceksiniz? sorusuna da Aydınlar, "UEFA başkanı Rusya Futbol Federasyonu 100 kuruluş yıldönümü olduğu için Petersburg'ta diğer yetkililerle görüşeceğim" dedi.

Aydınlar ile beraber Yunus Egemenoğlu ve İlhan Helvacı da Cenevre'ye gitti. Görüşme yarın sabah UEFA'nın merkezi Nyon'da gerçekleşecek.


Yorumlar (32)
offlular 10 yıl önce
Git bak baban ne diyecek bir kerelik af konusuna.eger olumlu cvp alirsan tam bi fenerli oldugunu kanitlamis olacaksin...
OsmanBD 10 yıl önce
Aydinlar dünyayi 10 defa daha turlarsa bile fenerin kümeye düsmesi icin TS ne gerekiyorsa yapilmali gerekirse TS yi ligten cekmeli.
TEOMANÇAKMAK 10 yıl önce
çok normal tebi canım

sen zaten her hafta isviçreye giden bir adamdın

neden şaşıralım ki gidişine
hüser 10 yıl önce
trabzonsporun hakettiği kupayı bize iade edinde feneri ne yaparsanız yapın.nasılsa allah öbür dünyada bunu sizden soracak.
kibamurat 10 yıl önce
Ya hu bu adamın bir dediği laf doğru çıkmıyor. Her zaman kandırıyor kamuoyunu. Yok efendim İsviçre' ye 58. maddeyi konuşmak için gitmiyormuş. Sen onu beni külahıma anlat.
kibamurat 10 yıl önce
Adamlar UEFA' yı bile tava getirdi. Bir kereliğine af konusuna UEFA tamam demiş iddialara göre. Tek umut UEFA'ydı ama artık o da şikeye ortak oldu. Tek tesellimiz şampiyonluk kupası ve akyazı projesi olacak maalesef. O kupanın bize verileceğinden de hala şüphelerim var ama neyse.
k.alemdar 10 yıl önce
git m.alim git uefaya bakalim. oradan ne onay cikar görecegiz amabir kerelik af icin gisdiyorsan sayet bosuna yorulacaksin, orasi tff gibi yönetilmiyor, gülerelr sana gercekten böyle bir istekle karsilarina cikarsan.
mscelebi 10 yıl önce
güle güle sevgi kelebeği, Allah iniş takımlarına zeval vermesin. bakalım bu sefer kurtarabilecekmisin feneri uefadan. oldi oldi olmadı türk futbolu ceza yer. fenerin SOW transferide senden gelecek haberi bekliyor ona göre.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@