alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Aydınlar: Bu tam bir komedidir

TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Yıldırım Demirören başkanlığındaki yeni yönetimin aldığı kararı komik buldu.Antalya'da toplanan ve 58. maddeye el atan TFF, Yıldırım Demirören başkanlığında bir açıklama yaparak 58. madde ve uygulanacak cezalar ile il

Spor 30.04.2012, 14:10
Aydınlar: Bu tam bir komedidir

TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Yıldırım Demirören başkanlığındaki yeni yönetimin aldığı kararı komik buldu.

Antalya'da toplanan ve 58. maddeye el atan TFF, Yıldırım Demirören başkanlığında bir açıklama yaparak 58. madde ve uygulanacak cezalar ile ilgili konuştu.


TFF eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ise, Demirören yönetiminin aldığı kararları değerlendirdi. Aydınlar, Yıldırım Demirören başkanlığındaki yeni yönetimin aldığı kararı "Komedi" olarak nitelendirdi.

Mehmet Ali Aydınlar "UEFA 58. madde değişikliğini kabul etmez. Biz 58. maddenin değişikliğini önermiştik ama UEFA kabul etmemişti. TFF'nin kararı tam bir komedi" dedi.


Yorumlar (27)
Ergün 10 yıl önce
Hukuk yasaları ceza yasaları gibi değildir, yani yasa geriye yürümez.Disiplin talimatı ceza yasaları gibi dewğildir, o bir hukuki talimat olup, geriye yürütülmesi hukuk cinayeti olur.
bayburtlu 10 yıl önce
Mehmet Ali Aydınlar ben hep ona güvenmiştim iyi niyetle sürci yönetiyordu.Bence Fenerli olmasına rağmen o kadarda taraf değildi.Ancak bu demirörenin bu kadar feneri kurtarma çabasını anlamıyorum acaba Fenerin başkanlığına mı oynuyor..Yoksa gerçekte fenerlide Beşiktaşı batırmak içinmi BJK başkan oldu sonra batırdı şimdi sadece fenere çalışıyor.Bu arada TFF Yönetmindeki TS li üyelerimizide tebrik etmek lazım onlar olmasalardı PFDK yada göndermeyip o toplantıda şike sahaya yansımamış deyip hepten olayı kapatacaklardı.Onların bu çabasını tekrar tebrik ediyorum.
Lokfuehrer 10 yıl önce
Dün sahaya giren fenerli elemani kimse konusmuyor. Neden acaba? Fenere yoksa yinemi ceza yok?
Onur Reis 10 yıl önce
senin yüzünden geldi buralara bu dava. Zamanında alsaydın kararı bunlar olmayacaktı. Konuşmaya hakkın yok.
OnAir_TS 10 yıl önce
madem komedi sen komedi olmayani neden yapmadin, senin karar veremez halin sikecilere kiyamaz halin bu hale getirmedimi futbolumuzu.
lausbir 10 yıl önce
Şike sahaya yansıdımı yansımadı anlamam,ancak Ta başbakanından muhalefet vekiline oradan tff den adalet'e şike yansımış olduğunu net anlıyorum. TRABZON' uyuma ayağa kalk tepkini ver.
sultanmor 10 yıl önce
utanmaz arlanmaz ahlaktan yoksun adamlar, sen bunca zamandır nerdeydin. Allah sizin ve sizin gibi düşünenlerin bir gün belasını verecek. başta başbakan spor bakanı ve siz istanbul yalakaları üç kuruşluk çıkar uğruna TS yi de yaktınız. Koş Trabzonlu koş AKP nin peşine koş.
tonyalı mustafa 10 yıl önce
uefa nın kabul edeceği kararı niye alkamadınız. çünkü fenerli idiniz. zil tak oyna şimdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@