Avrupa Ligi kuraları da çekildi

 UEFA Avrupa Ligi'nde 1. ön eleme kuraları UEFA'nın Nyon'daki merkezinde çekildi. 2. ön eleme kuralarının çekimi de sürüyor.Son şampiyon Atletico Madrid'in de dahil olduğu toplam 7 takımın doğrudan gruplardan başlayacağı Avrupa Ligi'nde 1. ön eleme kurala

Spor 25.06.2012, 15:54
Avrupa Ligi kuraları da çekildi

 

UEFA Avrupa Ligi'nde 1. ön eleme kuraları UEFA'nın Nyon'daki merkezinde çekildi. 2. ön eleme kuralarının çekimi de sürüyor.

Son şampiyon Atletico Madrid'in de dahil olduğu toplam 7 takımın doğrudan gruplardan başlayacağı Avrupa Ligi'nde 1. ön eleme kuraları şöyle gerçekleşti.

 

1. ön eleme (5-12 Temmuz)

 

İnter Bakü PİK (AZE) - JK Trans Narva (EST)

FK Senica (SLOVAKYA) - MTK Budapest (MAC)

KF Tirana (ARN) - CS Grevenmacher (LÜK)

FC Torpedo Kutaisi (GÜR) - FC Aktobe (KAZ)

FK Borac Banja Luka (BOS) - FK Čelik Nikšić (KARADAĞ)

Bakü FK (AZE) - NK Mura (SLOVENYA)

IF Elfsborg (İSVEÇ)-Floriana FC (MALTA)

FK Renova (MAK) - AC Libertas (SANMARİNO)

FC Santa Coloma (AND) - NK Osijek (HIR)

FK Jagodina (SIR) - FC Ordabasy Shymkent (KAZ)

FC Differdange 03 (LÜK) - NSÍ Runavík (FAR)

Rosenborg BK (NOR) - Crusaders FC (K.İRLANDA)

Myllykosken Pallo-47 (FİN) - Cefn Druids AFC (GALLER)

FC Šiauliai (LİT)- FC Levadia Tallinn (EST)

Bohemian FC (İRL)  -Thór Akureyri (İZL)





FK Sarajevo (BOS) - Hibernians FC (MAL)

FC Twente (HOL) - UE Santa Coloma (AND)

FK Rudar Pljevlja (KARADAĞ) - FC Shirak (ERM)

KS Flamurtari (ARN) - Budapest Honvéd FC (MAC)

FC Dacia Chişinău (MOLDOVA) - NK Celje (SLOVENYA)

FK Sūduva (LİT) - FC Daugava (LET)

KuPS Kuopio (FİN) - Llanelli AFC (GAL)

Kalmar FF (İSVEÇ) - Cliftonville FC (K.İRLANDA)

Vikingur (FAR OER)- FC Gomel (BELARUS)  

FH Hafnarfjördur (İZL) - FC USV Eschen-Mauren (LIE)

KKS Lech Poznań (POL) - FC Zhetysu Taldykorgan (KAZ)

Xäzär Länkäran FK (AZE) - JK Nõmme Kalju (EST)

Birkirkara FC (MALTA) - FK Metalurg Skopje (MAK)

FK Zeta (KARADAĞ) - FC Pyunik (ERM)

KS Teuta (ARN)  - FC Metalurgi Rustavi (GÜR)

NK Olimpija Ljubljana (SLOVENYA) - AS Jeunesse Esch (LÜK)

EB/Streymur (FAR) -FC Gandzasar Kapan (ERM)

Saint Patrick's Athletic FC (iRL) - ÍBV Vestmannaeyjar (İZL)

SK Liepājas Metalurgs (LET) - SP La Fiorita (SAN MARİNO)

JJK Jyväskylä (FİN)- Stabæk Fotball (NOR)

FC Zimbru Chişinău (MOLDOVA) - Bangor City FC (GAL)

FK Skendija 79 (MAKEDONYA)- Portadown FC (K.İRLANDA) 



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
selimcan 9 yıl önce
içlerinde tanınan tek takım yok..bunlar ülkelerinin en kral amatör takımları olmalı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@